محبوبه علی محمدی

محبوبه علی محمدی

کارشناس ارشد روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

3263

درباره‌پزشک

مشاوره فردی، خانوادگی

آزمون‌های هوش و شخصیت

درمان اضطراب، افسردگی، اعتماد بنفس

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب مجیدیه

آدرس:

تهران، بزرگراه رسالت غرب به شرق، مجیدیه شمالی، بین خیابان استاد حسن بنا و خیابان احمدی، ساختمان سجاد، پلاک 1068، طبقه 3، واحد 8

تلفن:02122308339

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران محبوبه علی محمدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از محبوبه علی محمدیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت محبوبه علی محمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محبوبه علی محمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد محبوبه علی محمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت محبوبه علی محمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت محبوبه علی محمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل محبوبه علی محمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب محبوبه علی محمدی کجا است؟
دکتر محبوبه علی محمدی 1 مطب در مطب مجیدیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل محبوبه علی محمدی را ببینید.
+
آیا محبوبه علی محمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محبوبه علی محمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
محبوبه علی محمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محبوبه علی محمدی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد محبوبه علی محمدی چه زمانی است؟
دکتر محبوبه علی محمدی از روز شنبه 6 اسفند بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل محبوبه علی محمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از محبوبه علی محمدی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به محبوبه علی محمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی محبوبه علی محمدی 0 از 5 است.

درباره محبوبه علی محمدیدکتر محبوبه علی محمدی mahbobeh ali mohammadi از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب محبوبه علی محمدی در تهران، بزرگراه رسالت غرب به شرق، مجیدیه شمالی، بین خیابان استاد حسن بنا و خیابان احمدی، ساختمان سجاد، پلاک 1068، طبقه 3، واحد 8 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب محبوبه علی محمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122308339 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام محبوبه علی محمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی محبوبه علی محمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط محبوبه علی محمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از محبوبه علی محمدی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد محبوبه علی محمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.