دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر معصومه بهبودی

دکتر معصومه بهبودی

دکترای روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

1305

درباره‌پزشک

دكتري مشاوره خانواده. دارای پروانه اشتغال به شماره 1305 استاد دانشگاه ، عضو هيات علمي دانشگاه ، عضو مشاوران تخصصی دانشگاه شهيد بهشتي فعاليت هاي تخصصي: مشاور خانواده مشاوره پيش از ازدواج مشاوره روابط بين فردي مشاوره خانواده مشاوره طلاق و پس از طلاق مشاوره كودك و نوجوان مشاوره مشكلات خلقي و درمان اختلالات شخصیت و خلقی ، اجرای تست های شخصیت ، هوش ، رغبت ، استعداد یابی و پیش از ازدواج ، مشاوره و هدایت شغلی

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب بزرگراه رسالت

آدرس:

تهران، بزرگراه رسالت غرب به شرق، بین خیابان استاد حسن بنا و خیابان احمدی، ساختمان سجاد، پلاک 1068، طبقه 3، واحد 8

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر معصومه بهبودی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر معصومه بهبودی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب بزرگراه رسالت
تهران - تهران، بزرگراه رسالت غرب به شرق، بین خیابان استاد حسن بنا و خیابان احمدی، ساختمان سجاد، پلاک 1068، طبقه 3، واحد 8


نوبت مشاوره تلفنی
45 دقیقه گفتگو300,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر معصومه بهبودی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر معصومه بهبودی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر معصومه بهبودی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر معصومه بهبودی چقدر است؟
هزینه ویزیت معصومه بهبودی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه بهبودی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر معصومه بهبودی کجا است؟
دکتر معصومه بهبودی 1 مطب در مطب بزرگراه رسالت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر معصومه بهبودی را ببینید.
+
آیا دکتر معصومه بهبودی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه بهبودی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر معصومه بهبودی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر معصومه بهبودی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر معصومه بهبودی چه زمانی است؟
دکتر معصومه بهبودی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه بهبودی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر معصومه بهبودی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر معصومه بهبودی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر معصومه بهبودی 0 از 5 است.
درباره دکتر معصومه بهبودی


دکتر معصومه بهبودی masomeh behbodi از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب دکتر معصومه بهبودی در تهران، بزرگراه رسالت غرب به شرق، بین خیابان استاد حسن بنا و خیابان احمدی، ساختمان سجاد، پلاک 1068، طبقه 3، واحد 8 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر معصومه بهبودی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122308339 ، 09126220341 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر معصومه بهبودی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر معصومه بهبودی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر معصومه بهبودی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر معصومه بهبودی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر معصومه بهبودی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.