مهسا مقدم

مهسا مقدم

کارشناس ارشد گفتاردرمانی

تهران

کد نظام پزشکی

گ- 891

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد گفتاردرمانی

اطلاعات مطب تهرانپارس

آدرس:

تهران، تهرانپارس، چهارراه تیرانداز به سمت شرق، پلاک 98، طبقه 1

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران مهسا مقدم بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از مهسا مقدم
نوبت مطب تهرانپارس
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، تهرانپارس، چهارراه تیرانداز به سمت شرق، پلاک 98، طبقه 1
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 10:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مهسا مقدم را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهسا مقدم نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مهسا مقدم در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مهسا مقدم چقدر است؟
هزینه ویزیت مهسا مقدم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مهسا مقدم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مهسا مقدم کجا است؟
دکتر مهسا مقدم 1 مطب در مطب تهرانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل مهسا مقدم را ببینید.
+
آیا مهسا مقدم امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهسا مقدم در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مهسا مقدم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهسا مقدم متخصص گفتاردرمانی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مهسا مقدم چه زمانی است؟
دکتر مهسا مقدم از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل مهسا مقدم در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مهسا مقدم چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به مهسا مقدم رای داده‌اند. میانگین امتیازی مهسا مقدم 0 از 5 است.

درباره مهسا مقدمدکتر مهسا مقدم mahsa moghadam از دکترهای متخصص گفتاردرمانی تهران هستند. مطب مهسا مقدم در تهران، تهرانپارس، چهارراه تیرانداز به سمت شرق، پلاک 98، طبقه 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مهسا مقدم می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177889981-02177734456 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مهسا مقدم و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مهسا مقدم هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مهسا مقدم فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مهسا مقدم متخصص گفتاردرمانی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گفتاردرمانی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مهسا مقدم مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.