دکتر غلامرضا رهبری بناییان

دکتر غلامرضا رهبری بناییان

تخصص کودکان و نوزادان

فوق تخصص ریه و بیماری های تنفسی
تبریز
%100
پیشنهاد(از 10 کاربر)

درباره‌ی پزشک

استادیار تمام وقت دانشگاه

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب ارائه می شود:

اسپیرومتری

کد نظام پزشکی

85156

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب بلوار نیایش

آدرس:

تبریز، بلوار نیایش (کمربندی میانی)، میدان پیشقدم، ساختمان سلامت تبریز، طبقه 1، واحد G1

تلفن:04133259307

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر غلامرضا رهبری بناییان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر غلامرضا رهبری بناییان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 10 کاربر)

%100
10 کاربر از 10 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار نیایش
ملاحظات

مبلغ ویزیت برای کودکان زیر 7سال 121000 تومان و برای کودکان بالای 7سال 101000 تومان می باشد.

دکتر غلامرضا رهبری بناییان
دکتر غلامرضا رهبری بناییان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر غلامرضا رهبری بناییان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر غلامرضا رهبری بناییان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر غلامرضا رهبری بناییان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر غلامرضا رهبری بناییان چقدر است؟
هزینه ویزیت غلامرضا رهبری بناییان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا رهبری بناییان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر غلامرضا رهبری بناییان کجا است؟
دکترغلامرضا رهبری بناییان مطب بلوار نیایش مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر غلامرضا رهبری بناییان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر غلامرضا رهبری بناییان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا رهبری بناییان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر غلامرضا رهبری بناییان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر غلامرضا رهبری بناییان متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر غلامرضا رهبری بناییان چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر غلامرضا رهبری بناییان تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا رهبری بناییان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر غلامرضا رهبری بناییان چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر غلامرضا رهبری بناییان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر غلامرضا رهبری بناییان 5 از 5 است.

درباره دکتر غلامرضا رهبری بناییاندکترغلامرضا رهبری بناییان dr gholamreza rahbari banaeian از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تبریز هستند. مطب دکتر غلامرضا رهبری بناییان در تبریز، بلوار نیایش (کمربندی میانی)، میدان پیشقدم، ساختمان سلامت تبریز، طبقه 1، واحد G1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر غلامرضا رهبری بناییان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04133259307 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر غلامرضا رهبری بناییان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر غلامرضا رهبری بناییان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر غلامرضا رهبری بناییان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر غلامرضا رهبری بناییان متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر غلامرضا رهبری بناییان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.