دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر علیرضا بهفر

دکتر علیرضا بهفر

تخصص کودکان و نوزادان

تهران

کد نظام پزشکی

41641
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب مهرآباد

آدرس:

تهران، مهرآباد، خیابان شمشیری، بعد از مخابرات، پلاک 61

تلفن:02166602193

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • سلامت
 • ارتش
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علیرضا بهفر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا بهفر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علیرضا بهفر
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب مهرآباد
تهران - تهران، مهرآباد، خیابان شمشیری، بعد از مخابرات، پلاک 61


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا بهفر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا بهفر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا بهفر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا بهفر چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا بهفر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا بهفر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا بهفر کجا است؟
دکتر علیرضا بهفر 1 مطب در مطب مهرآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علیرضا بهفر را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا بهفر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا بهفر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا بهفر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا بهفر متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا بهفر چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا بهفر تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا بهفر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا بهفر چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر علیرضا بهفر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا بهفر 0 از 5 است.
درباره دکتر علیرضا بهفر


دکتر علیرضا بهفر dr ali reza behfar از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر علیرضا بهفر در تهران، مهرآباد، خیابان شمشیری، بعد از مخابرات، پلاک 61 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا بهفر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166602193 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا بهفر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا بهفر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا بهفر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا بهفر متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا بهفر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.