%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

درباره‌ی پزشک

پایش رشد و تکامل

مشاوره تغذیه چاقی و لاغری

چکاب نوزاد

بیماری غدد و متابولیسم

کد نظام پزشکی

131295

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب شهرک ولیعصر

آدرس:

تهران، شهرک ولیعصر، خیابان بهرامی، روبروی بانک مسکن، پلاک 197، ساختمان پزشکان مرکزی ولیعصر

تلفن:02166305566

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر اصغر قیطاسی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اصغر قیطاسی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب شهرک ولیعصر

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر اصغر قیطاسی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر اصغر قیطاسی
دکتر اصغر قیطاسی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اصغر قیطاسی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اصغر قیطاسی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اصغر قیطاسی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اصغر قیطاسی چقدر است؟
هزینه ویزیت اصغر قیطاسی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اصغر قیطاسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اصغر قیطاسی کجا است؟
دکتراصغر قیطاسی مطب شهرک ولیعصر مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر اصغر قیطاسی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر اصغر قیطاسی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اصغر قیطاسی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اصغر قیطاسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اصغر قیطاسی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اصغر قیطاسی چه زمانی است؟
دکتر اصغر قیطاسی از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر اصغر قیطاسی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اصغر قیطاسی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر اصغر قیطاسی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اصغر قیطاسی 5 از 5 است.

درباره دکتر اصغر قیطاسیدکتراصغر قیطاسی dr asghar gheitasi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر اصغر قیطاسی در تهران، شهرک ولیعصر، خیابان بهرامی، روبروی بانک مسکن، پلاک 197، ساختمان پزشکان مرکزی ولیعصر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اصغر قیطاسی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166305566 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اصغر قیطاسی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اصغر قیطاسی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اصغر قیطاسی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اصغر قیطاسی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اصغر قیطاسی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.