دکتر داود شایان مهر

دکتر داود شایان مهر

تخصص داخلی

تهران

کد نظام پزشکی

40286
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

فارغ التحصیل از دانشگاه شهید بهشتی تهران

غدد درون‌ریز، تیروئید، دیابت، بلوغ زودرس

پرموئی، آسم، آلرژی و اسپرومتری

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب شهرک ولیعصر

آدرس:

تهران، شهرک ولیعصر، خیابان بهرامی (یاران)، روبروی به خیال، بالای بانک رفاه

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر داود شایان مهر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر داود شایان مهر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

رقیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک باتجربه و صبوری هستند و در درمان بسیار جدی هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر داود شایان مهرسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر داود شایان مهر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر داود شایان مهر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر داود شایان مهر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر داود شایان مهر چقدر است؟
هزینه ویزیت داود شایان مهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر داود شایان مهر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر داود شایان مهر کجا است؟
دکتر داود شایان مهر 1 مطب در مطب شهرک ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر داود شایان مهر را ببینید.
+
آیا دکتر داود شایان مهر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر داود شایان مهر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر داود شایان مهر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر داود شایان مهر متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر داود شایان مهر چه زمانی است؟
دکتر داود شایان مهر از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر داود شایان مهر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر داود شایان مهر چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر داود شایان مهر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر داود شایان مهر 5 از 5 است.

درباره دکتر داود شایان مهردکتر داود شایان مهر dr davod shayanmehr از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر داود شایان مهر در تهران، شهرک ولیعصر، خیابان بهرامی (یاران)، روبروی به خیال، بالای بانک رفاه واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر داود شایان مهر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09122506189 , 02166208008 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر داود شایان مهر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر داود شایان مهر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر داود شایان مهر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر داود شایان مهر متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر داود شایان مهر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.