%۱۰۰
پیشنهاد(از ۴ کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی جراح ومتخصص زنان وزایمان لاپاروسکوپی فلوشیپ نازایی _IVF

درمان ویزیت مشکلات زنان، حاملگی، مشاوره های قبل از بارداری، سقط مکرر، نازایی (. IVF .میکرواینجکشن ) IUI، تعیین جنسیت، 

حفظ باروری، تقویت تخمدان PRP، سونوگرافی، سونو هیسترو، نمونه برداری اندومتر، زایمان وسزارین وجراحیهای زنان، هیستروسکوپی 

(پولیپ.میوم های رحمی .چسبندگیهای رحمی . اصلاح دیواره رحمی .) لاپاروسکوپی (کیستهای تخمدان .تخمدان پلی کیستیک .

اندومتریوز. لوله های رحمی . حاملگی خارج رحمی )

همکاری با بیمارستان شهریار، بهبود

آدرس اینستاگرام پزشک: ivf_nahal_salamat

کد نظام پزشکی

۶۹۹۶۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی
 • فلوشیپ نازایی و آی وی اف

اطلاعات مطب بلوار نیایش

آدرس:

تبریز، بلوار نیایش، میدان پیشقدم، کلینیک سلامت، طبقه 3

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رباب سیدحسینی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رباب سیدحسینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۴ کاربر)

%۱۰۰
۴ کاربر از ۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار نیایش
دکتر رباب سیدحسینی
دکتر رباب سیدحسینی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رباب سیدحسینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رباب سیدحسینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رباب سیدحسینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رباب سیدحسینی چقدر است؟
هزینه ویزیت رباب سیدحسینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رباب سیدحسینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رباب سیدحسینی کجا است؟
دکتر رباب سیدحسینی 1 مطب در مطب بلوار نیایش دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر رباب سیدحسینی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر رباب سیدحسینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رباب سیدحسینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رباب سیدحسینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رباب سیدحسینی متخصص زنان، زایمان و نازایی و نازایی و آی وی اف هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رباب سیدحسینی چه زمانی است؟
دکتر رباب سیدحسینی از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رباب سیدحسینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رباب سیدحسینی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر رباب سیدحسینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رباب سیدحسینی 5 از 5 است.

درباره دکتر رباب سیدحسینی



دکتر رباب سیدحسینی dr robab seyyed hoseini از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی تبریز هستند. مطب دکتر رباب سیدحسینی در تبریز، بلوار نیایش، میدان پیشقدم، کلینیک سلامت، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رباب سیدحسینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04133259230-04133259336 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رباب سیدحسینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رباب سیدحسینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رباب سیدحسینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رباب سیدحسینی تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رباب سیدحسینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.