دکتر زهرا بهاری

دکتر زهرا بهاری

دکترای روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

4858

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهرا بهاری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر زهرا بهاریسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا بهاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا بهاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا بهاری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهرا بهاری چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا بهاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا بهاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهرا بهاری کجا است؟
دکتر زهرا بهاری 1 مطب در مطب کوهک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زهرا بهاری را ببینید.
+
آیا دکتر زهرا بهاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا بهاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهرا بهاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا بهاری متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا بهاری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر زهرا بهاری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا بهاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا بهاری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر زهرا بهاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا بهاری 0 از 5 است.

درباره دکتر زهرا بهاریدکتر زهرا بهاری dr zahra bahari از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب دکتر زهرا بهاری در تهران، بزرگراه رسالت، بعد از خروجی امام علی، پلاک 786، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا بهاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177202183-02177454023 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا بهاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا بهاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا بهاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا بهاری متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا بهاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.