دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر سید شهاب الدین مرعشی

دکتر سید شهاب الدین مرعشی

تخصص داخلی

تهران

کد نظام پزشکی

89988
%100
پیشنهاد(از 6 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید شهاب الدین مرعشی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید شهاب الدین مرعشی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%100
6 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

ملینا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی صبور و محترم بودن

مهدخت
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر مهربان و بااخلاق و متعهد وحاذقی هستند. کارشون عالیه .

علی اصغر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار عالی با برخورد بسیار مهربانانه

اکرم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک بسیار دقیق و باتجربه و خوبی هستن عالی

خلیل
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

برخوردخوب و اهمیت دادن به مریض و گوش کردن حرفهای مریض

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید شهاب الدین مرعشی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب مجیدیه
تهران - تهران، بزرگراه رسالت، شرق به غرب، بعد از 16 متری اول، نبش کوچه حسینی، طبقه فوقانی داروخانه فوژان، طبقه 3، واحد 13


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید شهاب الدین مرعشی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید شهاب الدین مرعشی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید شهاب الدین مرعشی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید شهاب الدین مرعشی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید شهاب الدین مرعشی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید شهاب الدین مرعشی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید شهاب الدین مرعشی کجا است؟
دکتر سید شهاب الدین مرعشی 1 مطب در مطب مجیدیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید شهاب الدین مرعشی را ببینید.
+
آیا دکتر سید شهاب الدین مرعشی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید شهاب الدین مرعشی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید شهاب الدین مرعشی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید شهاب الدین مرعشی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید شهاب الدین مرعشی چه زمانی است؟
دکتر سید شهاب الدین مرعشی از روز چهارشنبه 16 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید شهاب الدین مرعشی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید شهاب الدین مرعشی چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر سید شهاب الدین مرعشی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید شهاب الدین مرعشی 5 از 5 است.
درباره دکتر سید شهاب الدین مرعشی


دکتر سید شهاب الدین مرعشی dr seyyed shahabuddin marashi از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر سید شهاب الدین مرعشی در تهران، بزرگراه رسالت، شرق به غرب، بعد از 16 متری اول، نبش کوچه حسینی، طبقه فوقانی داروخانه فوژان، طبقه 3، واحد 13 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید شهاب الدین مرعشی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122313788 , 02122527508 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید شهاب الدین مرعشی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید شهاب الدین مرعشی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید شهاب الدین مرعشی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید شهاب الدین مرعشی متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید شهاب الدین مرعشی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.