دکتر مهران زمان زاده

دکتر مهران زمان زاده

تخصص داخلی

تهران

کد نظام پزشکی

76837
%100
پیشنهاد(از 9 کاربر)

درباره‌پزشک

دکتر مهران زمان زاده متولد 1353 هستند ایشان در زمینه بیماری های غدد و متابولیسم- داخلی تخصص دارند.
فعالیت ها: - عضو هیئت علمی دانشکده پزشکی دانشگاه آزاد تهران - مدرس انجمن دیابت ایران - شعبه ی شرق تهران - مدیر گروه بیماری های داخلی بیمارستان دادگستری- قوه قضاییه - سهامدار بیمارستان آتیه - مدیر کلینیک نوین سلامت - مدیر گروه داخلی کلینیک اطبا - مدیر گروه داخلی کلینیک نیایش - مدیر دپارتمان پمپ انسولین کلینیک نیایش - فلوشیپ دیابت و پمپ انسولین - نفر اول رشته تخصصی بیماری های داخلی- دانشگاه علوم پزشکی ایران- ۱۳۸۲ - عضو بنیاد نخبگان ایران- ۱۳۸۶ - عضو تیم المپیاد ریاضی- ۱۳۷۷ - عضو تیم المپیاد فیزیک- ۱۳۷۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان ولیعصر

آدرس:

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به توانیر، نبش بن بست بخشندگان، ساختمان آریان، پلاک 2307، طبقه 3، واحد 18

تلفن:02188747090

افتخارات

بورد تخصصی بیماری های داخلی ( غدد ، قلب ، ریه )

عضو انجمن دیابت و اندوکرینولوژی ایران

عضو انجمن دیابت آمریکا (ADA)

عضو انجمن بین الملل آسم و آلرژی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهران زمان زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهران زمان زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 9 کاربر)

%100
9 کاربر از 9 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

لیلا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

مادرم دو سالی که تحت نظر دکتر زمان زاده هستند و از آن زمان وضعیت دیابت و کلیه مادرم با تجویزهای آقای دکتر بهتر است و کنترل می شود.

ذبیح الله
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی پزشک خوبی هستند.

ذبیح الله
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک خوبی هستند.

افسانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر واقعا عالی بود تنها نکته مثبت اون مطب خود دکتر هستند.

کبری
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

ایشان بسیار دکتر حاذق و توانایی هستند و از همه بهتر روابط عمومی بالایی دارند و برای مریض کاملا وقت میزارند و ارزش قائل هستند، بسیار توانمند و استاد در تخصص خودشون هستند و مشکل و فرایند بیماری کاملا توضیح میدهند و بایدها و نبایدها رو کاملا بیان میکنند. از ایشان و وقتی که برای بیماران میگذراند تشکر میکنم.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مهران زمان زادهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهران زمان زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهران زمان زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهران زمان زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهران زمان زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت مهران زمان زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهران زمان زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهران زمان زاده کجا است؟
دکتر مهران زمان زاده 1 مطب در مطب خیابان ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهران زمان زاده را ببینید.
+
آیا دکتر مهران زمان زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهران زمان زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهران زمان زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهران زمان زاده متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهران زمان زاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مهران زمان زاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهران زمان زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهران زمان زاده چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به دکتر مهران زمان زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهران زمان زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر مهران زمان زادهدکتر مهران زمان زاده dr mehran zamanzadeh از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر مهران زمان زاده در تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به توانیر، نبش بن بست بخشندگان، ساختمان آریان، پلاک 2307، طبقه 3، واحد 18 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهران زمان زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188747090 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهران زمان زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهران زمان زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهران زمان زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهران زمان زاده متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهران زمان زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.