دکتر عبدالعلی بانکی

دکتر عبدالعلی بانکی

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

تهران

کد نظام پزشکی

64162
%96
پیشنهاد(از 42 کاربر)

درباره‌پزشک

دکتر عبدالعلی بانکی فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال ۱۳۷۶ میباشند ومدرک تخصصی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال ۱۳۸۰ اخذ نموده اند.

ایشان عضو انجمن علمی جراحان مغز و اعصاب ایران میباشند و در مطب ملاصدرا خدماتی از جمله  نوار مغز نوار عصب و عضله و نوار چشم (VEP) ارائه میکنند.

بیمار مدارک ویک همراه داشته باشد. 
در صورت بیمار تشنجی فیلمبرداری و گراد از حمله ی بیمار به همراه داشته باشید.
بیمارستان های همکار: آسیا بقیه ا...

 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان ملاصدرا

آدرس:

تهران ، میدان ونک ، خیابان ملاصدرا ، بین شیراز و شیخ بهایی ، جنب بانک ملت، ساختمان ملاصدرا (109)، طبقه ششم

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عبدالعلی بانکی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عبدالعلی بانکی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 42 کاربر)

%96
40 کاربر از 42 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  22 نفر
 • 15-45 دقیقه
  12 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

احمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خوش برخورد. مسلط. حاذق. و باتجربه.

شیرین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خوب‌ بودند

فایق
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بانکی خیلی دکتر کاربلد،،صبور،،مهربان و پیگیری هستن و من خیلی ازشون ممنونم.

مرضیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک فوق العاده خوش برخورد و حاذقی هستند ولی چون سرشون شلوغه یه مقدار برای بیمار کمتر وقت میزارن.

حمیدرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

بهترین

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر عبدالعلی بانکی
نوبت مطب خیابان ملاصدرا
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران ، میدان ونک ، خیابان ملاصدرا ، بین شیراز و شیخ بهایی ، جنب بانک ملت، ساختمان ملاصدرا (109)، طبقه ششم
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو180,000 تومان
اولین نوبت خالی: پنج‌شنبه 18 خرداد ساعت 22:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عبدالعلی بانکی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عبدالعلی بانکی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عبدالعلی بانکی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عبدالعلی بانکی چقدر است؟
هزینه ویزیت عبدالعلی بانکی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالعلی بانکی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عبدالعلی بانکی کجا است؟
دکتر عبدالعلی بانکی 1 مطب در مطب خیابان ملاصدرا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عبدالعلی بانکی را ببینید.
+
آیا دکتر عبدالعلی بانکی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالعلی بانکی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عبدالعلی بانکی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عبدالعلی بانکی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عبدالعلی بانکی چه زمانی است؟
دکتر عبدالعلی بانکی از روز پنج‌شنبه 18 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالعلی بانکی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عبدالعلی بانکی چقدر است؟
تا کنون 42 نفر به دکتر عبدالعلی بانکی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عبدالعلی بانکی 5 از 5 است.

درباره دکتر عبدالعلی بانکیدکتر عبدالعلی بانکی dr abdolali banki از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر عبدالعلی بانکی در تهران ، میدان ونک ، خیابان ملاصدرا ، بین شیراز و شیخ بهایی ، جنب بانک ملت، ساختمان ملاصدرا (109)، طبقه ششم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عبدالعلی بانکی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188059520 , 09352797542 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عبدالعلی بانکی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عبدالعلی بانکی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عبدالعلی بانکی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عبدالعلی بانکی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عبدالعلی بانکی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.