%۱۰۰
پیشنهاد(از ۲۷ کاربر)

درباره‌ی پزشک

دکتر عبدالعلی بانکی فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال ۱۳۷۶ میباشند ومدرک تخصصی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال ۱۳۸۰ اخذ نموده اند.

ایشان عضو انجمن علمی جراحان مغز و اعصاب ایران میباشند و در مطب ملاصدرا خدماتی از جمله  نوار مغز نوار عصب و عضله و نوار چشم (VEP) ارائه میکنند.

بیمار مدارک ویک همراه داشته باشد. 
در صورت بیمار تشنجی فیلمبرداری و گراد از حمله ی بیمار به همراه داشته باشید.
بیمارستان های همکار: آسیا بقیه ا...

 

کد نظام پزشکی

۶۴۱۶۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان ملاصدرا

آدرس:

تهران ، میدان ونک ، خیابان ملاصدرا ، بین شیراز و شیخ بهایی ، جنب بانک ملت، ساختمان ملاصدرا (109)، طبقه ششم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عبدالعلی بانگی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عبدالعلی بانگی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۲۷ کاربر)

%۱۰۰
۲۷ کاربر از ۲۷ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۷ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۷ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان ملاصدرا
ملاحظات

لطفا قبل از مراجعه با شماره مطب منشی حتما تماس گرفته شود.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر عبدالعلی بانگی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر عبدالعلی بانگی
دکتر عبدالعلی بانگی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عبدالعلی بانگی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عبدالعلی بانگی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عبدالعلی بانگی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عبدالعلی بانگی چقدر است؟
هزینه ویزیت عبدالعلی بانگی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالعلی بانگی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عبدالعلی بانگی کجا است؟
دکتر عبدالعلی بانگی 1 مطب در مطب خیابان ملاصدرا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر عبدالعلی بانگی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر عبدالعلی بانگی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالعلی بانگی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عبدالعلی بانگی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عبدالعلی بانگی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عبدالعلی بانگی چه زمانی است؟
دکتر عبدالعلی بانگی از روز پنجشنبه 14 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالعلی بانگی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عبدالعلی بانگی چقدر است؟
تا کنون 27 نفر به دکتر عبدالعلی بانگی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عبدالعلی بانگی 5 از 5 است.

درباره دکتر عبدالعلی بانگیدکتر عبدالعلی بانگی dr abdolali bangi از دکترهای متخصص تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر عبدالعلی بانگی در تهران ، میدان ونک ، خیابان ملاصدرا ، بین شیراز و شیخ بهایی ، جنب بانک ملت، ساختمان ملاصدرا (109)، طبقه ششم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عبدالعلی بانگی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188059520,09352797542 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عبدالعلی بانگی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عبدالعلی بانگی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عبدالعلی بانگی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عبدالعلی بانگی تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عبدالعلی بانگی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.