دکتر زهرا رحمانی

دکتر زهرا رحمانی

تخصص گوش، حلق و بینی

تهران

کد نظام پزشکی

115532
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان ملاصدرا

آدرس:

تهران، میدان ونک ، خیابان ملاصدرا ، بین چهار راه شیراز و شیخ بهایی ، ساختمان پزشکان ملاصدرا، پلاک ۱۰۹ ، طبقه ۵ ، واحد 501

تلفن:02188052701

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهرا رحمانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهرا رحمانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

گیلان
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک بسیار حاذق در جراحی غده پاروتیروئید

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

معاینه و بررسی دقیقی داشتند.

مینو
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دقیق و باحوصله بودند در معاینات

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر زهرا رحمانیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا رحمانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا رحمانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا رحمانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهرا رحمانی چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا رحمانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا رحمانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهرا رحمانی کجا است؟
دکتر زهرا رحمانی 1 مطب در مطب خیابان ملاصدرا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زهرا رحمانی را ببینید.
+
آیا دکتر زهرا رحمانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا رحمانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهرا رحمانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا رحمانی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا رحمانی چه زمانی است؟
دکتر زهرا رحمانی از روز سه شنبه 11 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا رحمانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا رحمانی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر زهرا رحمانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا رحمانی 5 از 5 است.

درباره دکتر زهرا رحمانیدکتر زهرا رحمانی dr zahra rahmani از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی تهران هستند. مطب دکتر زهرا رحمانی در تهران، میدان ونک ، خیابان ملاصدرا ، بین چهار راه شیراز و شیخ بهایی ، ساختمان پزشکان ملاصدرا، پلاک ۱۰۹ ، طبقه ۵ ، واحد 501 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا رحمانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188052701 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا رحمانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا رحمانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا رحمانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا رحمانی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا رحمانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.