%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

درباره‌پزشک

دکتر مجید جعفری  فوق تخصص آسم آلرژی و ایمونولوژی هستند و ایشان خدماتی از جمله ویزیت کودکان و بزرگسالان مبتلا به آسم ،آلرژی و ضعف سیستم ایمنی را انجام میدهند. 
سایر خدمات عبارتند از : 
• تست آلرژی جهت بیماران باحساسیت های فصلی ،دایمی و غذایی 
• تست تنفس (اسپیرومتری ) برای بیماران آسم و برونشیت مزمن 
• تست پوستی جهت بیماری های پوستی واگزمایی 
• تست جهت شناسایی آلرژی دارویی 
• حساسیت زدایی(واکسن آلرژی) برای درمان بیماران آسم و آلرژی
بیمارستان های همکار: بیمارستان میلاد بیمارستان صارم

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی)

اطلاعات مطب خیابان ونک

آدرس:

میدان ونک ، نرسیده به چهارراه جهان کودک ، ساختمان ۳۸ ، طبقه اول ، مرکز فوق تخصصی آلرژی و آسم ونک

تلفن:02188771422

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مجید جعفری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مجید جعفری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سید سینا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

برخورد خوب پزشک و همچنین توضیحات خوب و کافی

مرتضی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار با حوصله و دقیق

نرگس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر جعفری بسیار خوش برخورد بودن و خودشون تایم برای بیمار میزاشتن تا بطور کامل از تمام جزییات بیماری برای بیمارشون توضیح میدادن و بسیار دقیق بودن و راههای درمانو هم واضح و شفاف توضیخ میدادن ک جای سوالی برای بیمار نمیموند. من بسیار این دکترو ب سایرین پیشنهاد میکنم.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مجید جعفریسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مجید جعفری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مجید جعفری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مجید جعفری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مجید جعفری چقدر است؟
هزینه ویزیت مجید جعفری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مجید جعفری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مجید جعفری کجا است؟
دکتر مجید جعفری 1 مطب در مطب خیابان ونک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مجید جعفری را ببینید.
+
آیا دکتر مجید جعفری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مجید جعفری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مجید جعفری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مجید جعفری متخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مجید جعفری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مجید جعفری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مجید جعفری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مجید جعفری چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر مجید جعفری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مجید جعفری 5 از 5 است.

درباره دکتر مجید جعفریدکتر مجید جعفری dr majid jafari از دکترهای متخصص تهران هستند. مطب دکتر مجید جعفری در میدان ونک ، نرسیده به چهارراه جهان کودک ، ساختمان ۳۸ ، طبقه اول ، مرکز فوق تخصصی آلرژی و آسم ونک واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مجید جعفری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188771422 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مجید جعفری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مجید جعفری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مجید جعفری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مجید جعفری متخصص و فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مجید جعفری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.