دکتر بهمن صالحی

دکتر بهمن صالحی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

متخصص اعصاب و روان (روانپزشک)
تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۳ کاربر)

درباره‌ی پزشک

افسردگی،اختلال دو قطبی،اختلالات اضطرابی ازجمله وسواس فکری- عملی،ترس های مرضی،PTSD،اختلال هراس، اختلالات روانپریشی، 

درمان اختلالات رفتاری و بیش فعالی کودکان، اختلالات یادگیری،شب ادراری، اختلالات عادتی سردردد های مزمن، اختلالات روانتنی ، 

رفتارهای کلیشه ای و اجبار اختلالات خوردن

در مطب تست های روانشناسی رواندرمانی نورو فیدبک انجام می شود

همکاری با بیمارستان محب کوثر بیمارستان روانپزشکی نیایش کلینیک روانشناسی و روانپزشکی مهرانا  

آدرس اینستاگرام: dr.bahmansalehi

کد نظام پزشکی

۳۲۱۵۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب میدان ونک

آدرس:

تهران ، میدان ونک ، خیابان ملاصدرا ، جنب پلی کلینیک بقیه اله ، مجتمع پزشکی گلستان ، طبقه اول

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر بهمن صالحی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۳ کاربر)

%۱۰۰
۳ کاربر از ۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میدان ونک
ملاحظات

به ازای هر 20 دقیقه

مراجعین محترم، ساعت انتخابی ساعت دقیق ویزیت شما نیست و بعد از ثبت نوبت با شماره مطب برای اعلام ساعت دقیق در تماس باشید.

دکتر بهمن صالحی
دکتر بهمن صالحی

درباره دکتر بهمن صالحی

دکتر بهمن صالحی از دکترهای متخصص تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر بهمن صالحی در تهران ، میدان ونک ، خیابان ملاصدرا ، جنب پلی کلینیک بقیه اله ، مجتمع پزشکی گلستان ، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهمن صالحی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188053952,02188624668 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهمن صالحی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهمن صالحی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است. برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد. با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهمن صالحی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است. با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهمن صالحی تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن توسط پزشک از میزان رضایت دیگران نسبت به آن پزشک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.