دکتر وحید احیایی قدرتی

دکتر وحید احیایی قدرتی

تخصص چشم پزشکی

تهران

کد نظام پزشکی

21161
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

خدمات :

معاینه چشم 

تجویز عینک

درمان غیر جراحی مشکلات پلک با دستگاه پلکسر

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

تهران خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد قبل از ایستگاه مترو دکتر شریعتی کوچه فلسفی پلاک ۳ مجتمع باران طبقه پنجم واحد ۱۴

تلفن:02122273224

افتخارات

فلوشيپ شبكيه از دانشگاه علوم پزشكی شهيدبهشتی (1370)

بورد تخصصی چشم از دانشگاه علوم پزشكی شهيدبهشتی (1368)

دكترای پزشكی عمومی از دانشگاه علوم پزشكی شهيد بهشتی (1361)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر وحید احیایی قدرتی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر وحید احیایی قدرتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

اشرف
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

کارشون رو درست و به موقع انجام دادند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر وحید احیایی قدرتی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر وحید احیایی قدرتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر وحید احیایی قدرتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر وحید احیایی قدرتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر وحید احیایی قدرتی چقدر است؟
هزینه ویزیت وحید احیایی قدرتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر وحید احیایی قدرتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر وحید احیایی قدرتی کجا است؟
دکتر وحید احیایی قدرتی 1 مطب در مطب خیابان شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر وحید احیایی قدرتی را ببینید.
+
آیا دکتر وحید احیایی قدرتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر وحید احیایی قدرتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر وحید احیایی قدرتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر وحید احیایی قدرتی متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر وحید احیایی قدرتی چه زمانی است؟
دکتر وحید احیایی قدرتی از روز چهارشنبه 12 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر وحید احیایی قدرتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر وحید احیایی قدرتی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر وحید احیایی قدرتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر وحید احیایی قدرتی 5 از 5 است.

درباره دکتر وحید احیایی قدرتیدکتر وحید احیایی قدرتی dr vahid ehyaei ghodrati از دکترهای متخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر وحید احیایی قدرتی در تهران خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد قبل از ایستگاه مترو دکتر شریعتی کوچه فلسفی پلاک ۳ مجتمع باران طبقه پنجم واحد ۱۴ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر وحید احیایی قدرتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122273224 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر وحید احیایی قدرتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر وحید احیایی قدرتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر وحید احیایی قدرتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر وحید احیایی قدرتی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر وحید احیایی قدرتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.