دکتر شهره شفیعی

دکتر شهره شفیعی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

22855
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

بیمارستان همکار:بیمارستان آریا
خدمات قابل ارائه در مطب:
برداشتن بیوپسی
انجام تست پاپ اسمیر
کرایوی زخم دهانه رحم
کوترزخم دهانه رحم

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب پل رومی

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از پل رومی، ایستگاه رضایی، نبش كوچه نبوی، ساختمان پزشكان 2016

تلفن:02122214688

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شهره شفیعی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شهره شفیعی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

نرگس
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با سلام می خواستم به اطلاع عزیزان برسونم که بهترین و حاذقترین دکتر زنان هستن بسیار با دقت و مهربان امیدوارم سلامتی و شادی روزی تمام بانوان سرزمینم باشد🌸🌸🌸

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

به نظرم مطب خلوت و ارامي داشتن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر شهره شفیعیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهره شفیعی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهره شفیعی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهره شفیعی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهره شفیعی چقدر است؟
هزینه ویزیت شهره شفیعی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهره شفیعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهره شفیعی کجا است؟
دکتر شهره شفیعی 1 مطب در مطب پل رومی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شهره شفیعی را ببینید.
+
آیا دکتر شهره شفیعی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهره شفیعی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهره شفیعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهره شفیعی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهره شفیعی چه زمانی است؟
دکتر شهره شفیعی از روز یکشنبه 23 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شهره شفیعی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهره شفیعی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر شهره شفیعی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهره شفیعی 5 از 5 است.

درباره دکتر شهره شفیعیدکتر شهره شفیعی dr shohre shafiee از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر شهره شفیعی در تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از پل رومی، ایستگاه رضایی، نبش كوچه نبوی، ساختمان پزشكان 2016 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهره شفیعی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122214688 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهره شفیعی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهره شفیعی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهره شفیعی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهره شفیعی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهره شفیعی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.