دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر علیرضا یزدانی ابیانه

دکتر علیرضا یزدانی ابیانه

تخصص چشم پزشکی

تهران

کد نظام پزشکی

78807
%84
پیشنهاد(از 6 کاربر)

درباره‌پزشک

آقای دکتر علیرضا یزدانی ابیانه متخصص چشم هستند. ایشان علاوه بر تخصص در این زمینه دارای مدرک فوق تخصص در رشته قرنیه هم می باشد. 

علیرضا یزدانی ابیانه مدرک عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران و مدرک تخصص چشم خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران و مدرک فوق تخصص قرنیه خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال 1389 اخذ نموده اند.

بیمارستان های همکار نور

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

تهران ، خیابان شریعتی، روبروی خیابان میرداماد، کوچه بیان ، پلاک ۲۳

تلفن:02122849449

افتخارات

آقای دکتر علیرضا یزدانی ابیانه داری تالیف و جوایز و افتخارات مانند: 1.عضو آکادمی چشم جراحان آمریکا 2. عضو انجمن بین المللی جراحان رفراکتیو 3.دارای مدرک ممتاز ICO از انگلستان، می باشند.

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علیرضا یزدانی ابیانه را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا یزدانی ابیانه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%84
5 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سمیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسيار عالي

سوسن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

‌ ‌عدم رضایت از پزشک

هادی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر عالی

شهرام
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

واقعا چندین دکتر تو استان اردبیل وتبریز مراجعه کردم گفتن عمل نمیتونی بکنی ناامید بودم ایشون دکتر یزدانی زندگی تازه ودنیای جدید ب ما اهد کردن خدا پشت پناهَش

راضیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

ايشون پزشكي كارآمد و با حوصله و با اخلاق هستند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علیرضا یزدانی ابیانه
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان شریعتی
تهران - تهران ، خیابان شریعتی، روبروی خیابان میرداماد، کوچه بیان ، پلاک ۲۳


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا یزدانی ابیانه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا یزدانی ابیانه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا یزدانی ابیانه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا یزدانی ابیانه چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا یزدانی ابیانه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا یزدانی ابیانه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا یزدانی ابیانه کجا است؟
دکتر علیرضا یزدانی ابیانه 1 مطب در مطب خیابان شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علیرضا یزدانی ابیانه را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا یزدانی ابیانه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا یزدانی ابیانه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا یزدانی ابیانه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا یزدانی ابیانه متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا یزدانی ابیانه چه زمانی است؟
دکتر علیرضا یزدانی ابیانه از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا یزدانی ابیانه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا یزدانی ابیانه چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر علیرضا یزدانی ابیانه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا یزدانی ابیانه 5 از 5 است.
درباره دکتر علیرضا یزدانی ابیانه


دکتر علیرضا یزدانی ابیانه dr alireza yazdani abiyaneh از دکترهای متخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر علیرضا یزدانی ابیانه در تهران ، خیابان شریعتی، روبروی خیابان میرداماد، کوچه بیان ، پلاک ۲۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا یزدانی ابیانه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122849449 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا یزدانی ابیانه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا یزدانی ابیانه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا یزدانی ابیانه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا یزدانی ابیانه متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا یزدانی ابیانه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.