دکتر علیرضا یزدانی ابیانه

دکتر علیرضا یزدانی ابیانه

تخصص چشم پزشکی

تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۴ کاربر)

درباره‌ی پزشک

آقای دکتر علیرضا یزدانی ابیانه متخصص چشم هستند. ایشان علاوه بر تخصص در این زمینه دارای مدرک فوق تخصص در رشته قرنیه هم می باشد. 

علیرضا یزدانی ابیانه مدرک عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران و مدرک تخصص چشم خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران و مدرک فوق تخصص قرنیه خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال 1389 اخذ نموده اند.

بیمارستان های همکار نور

کد نظام پزشکی

۷۸۸۰۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

تهران ، خیابان شریعتی، روبروی خیابان میرداماد، کوچه بیان ، پلاک ۲۳

افتخارات

آقای دکتر علیرضا یزدانی ابیانه داری تالیف و جوایز و افتخارات مانند: 1.عضو آکادمی چشم جراحان آمریکا 2. عضو انجمن بین المللی جراحان رفراکتیو 3.دارای مدرک ممتاز ICO از انگلستان، می باشند.

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر علیرضا یزدانی ابیانه بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۴ کاربر)

%۱۰۰
۴ کاربر از ۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شریعتی
دکتر علیرضا یزدانی ابیانه
دکتر علیرضا یزدانی ابیانه

درباره دکتر علیرضا یزدانی ابیانه

دکتر علیرضا یزدانی ابیانه از دکترهای متخصص تخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر علیرضا یزدانی ابیانه در تهران ، خیابان شریعتی، روبروی خیابان میرداماد، کوچه بیان ، پلاک ۲۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا یزدانی ابیانه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122849449 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا یزدانی ابیانه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا یزدانی ابیانه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است. برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد. با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا یزدانی ابیانه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است. با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا یزدانی ابیانه تخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن توسط پزشک از میزان رضایت دیگران نسبت به آن پزشک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.