دکتر مهرداد مقیمی

دکتر مهرداد مقیمی

فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی

تهران

کد نظام پزشکی

38795
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

درباره‌پزشک

عضویت در انجمن جراحان پلاستیک آمریکا

عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک ایران

دانشیار دانشگاه شهید بهشتی تهران

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی

اطلاعات مطب قیطریه

آدرس:

تهران خیابان شریعتی بالاتر از متروی قیطریه جنب بانک پارسیان پ 1835 ساختمان مریم طبقه 2 واحد 8

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهرداد مقیمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهرداد مقیمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

رایا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

علم پزشکی و مسئولیت پذیری بسیار بالایی دارند و همین خیال آدمو راحت میکنه که به عزیزانشو پیشنهادشون کنه. منکه خیلی خوشحالم ایشون جراح من بودند. برای جناب دکتر و همکارانشون آرزوی خیر و سلامتی دارم

ازاده
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالیییییییی

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دكتر مقيمي بسيار انسان شريفي هستند و درباره جراحي بسيار با صداقت به دور از بزرگنمايي مشاوره ميدهند

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مهرداد مقیمی
نوبت مطب قیطریه
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران خیابان شریعتی بالاتر از متروی قیطریه جنب بانک پارسیان پ 1835 ساختمان مریم طبقه 2 واحد 8
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 13:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهرداد مقیمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهرداد مقیمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهرداد مقیمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهرداد مقیمی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهرداد مقیمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرداد مقیمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهرداد مقیمی کجا است؟
دکتر مهرداد مقیمی 1 مطب در مطب قیطریه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهرداد مقیمی را ببینید.
+
آیا دکتر مهرداد مقیمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهرداد مقیمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهرداد مقیمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهرداد مقیمی متخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهرداد مقیمی چه زمانی است؟
دکتر مهرداد مقیمی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرداد مقیمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهرداد مقیمی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر مهرداد مقیمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهرداد مقیمی 5 از 5 است.

درباره دکتر مهرداد مقیمیدکتر مهرداد مقیمی dr mehrdad moghimi از دکترهای متخصص تهران هستند. مطب دکتر مهرداد مقیمی در تهران خیابان شریعتی بالاتر از متروی قیطریه جنب بانک پارسیان پ 1835 ساختمان مریم طبقه 2 واحد 8 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهرداد مقیمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122686166,02122686165 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهرداد مقیمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهرداد مقیمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهرداد مقیمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهرداد مقیمی متخصص و فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهرداد مقیمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.