دکتر اسفندیار مالی

دکتر اسفندیار مالی

تخصص کودکان و نوزادان

تهران

کد نظام پزشکی

40632

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب چهارراه اندیشه

آدرس:

تهران، خیابان شهید بهشتی، چهارراه اندیشه، خیابان سهند، مرکز تخصصی سهند

تلفن:02188762754

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اسفندیار مالی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر اسفندیار مالی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اسفندیار مالی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اسفندیار مالی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اسفندیار مالی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اسفندیار مالی چقدر است؟
هزینه ویزیت اسفندیار مالی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اسفندیار مالی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اسفندیار مالی کجا است؟
دکتر اسفندیار مالی 1 مطب در مطب چهارراه اندیشه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر اسفندیار مالی را ببینید.
+
آیا دکتر اسفندیار مالی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اسفندیار مالی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اسفندیار مالی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اسفندیار مالی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اسفندیار مالی چه زمانی است؟
دکتر اسفندیار مالی از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر اسفندیار مالی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اسفندیار مالی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر اسفندیار مالی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اسفندیار مالی 0 از 5 است.

درباره دکتر اسفندیار مالیدکتر اسفندیار مالی dr esfandiyar mali از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر اسفندیار مالی در تهران، خیابان شهید بهشتی، چهارراه اندیشه، خیابان سهند، مرکز تخصصی سهند واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اسفندیار مالی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188762754 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اسفندیار مالی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اسفندیار مالی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اسفندیار مالی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اسفندیار مالی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اسفندیار مالی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.