دکتر سید محمد کاظم رشته احمدی

دکتر سید محمد کاظم رشته احمدی

تخصص گوش، حلق و بینی

شیراز

کد نظام پزشکی

59543
%80
پیشنهاد(از 5 کاربر)

درباره‌پزشک

 متخصص و جراح گوش، گوش حلق بینی، سر و گردن  

 بیمارستان های همکار: میر، امامی، آفرینش، ام آر آی  

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، نبش صورتگر، ساختمان کیمیا طبقه 5، واحد 3

تلفن:07132339217

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید محمد کاظم رشته احمدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید محمد کاظم رشته احمدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%80
4 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

تجویز خوب

فیروز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خیلی خوب و با تجربه ای بودن

وحید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

برخورد مناسب و با ملاحظه هزینه به صرفه نسبت به سایرین

میترا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

برای عمل بلفاروپلاستی به دکتر مراجعه کردم، هنوز انجام نداده ام ولی چندتا از کارهای دکتر رو دیدم که مورد قبول بود.

حمیدرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار سطحی معاینه کردند و مشاوره خوبی ندادند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید محمد کاظم رشته احمدی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید محمد کاظم رشته احمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید محمد کاظم رشته احمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید محمد کاظم رشته احمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید محمد کاظم رشته احمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید محمد کاظم رشته احمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد کاظم رشته احمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید محمد کاظم رشته احمدی کجا است؟
دکتر سید محمد کاظم رشته احمدی 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید محمد کاظم رشته احمدی را ببینید.
+
آیا دکتر سید محمد کاظم رشته احمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد کاظم رشته احمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید محمد کاظم رشته احمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید محمد کاظم رشته احمدی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید محمد کاظم رشته احمدی چه زمانی است؟
دکتر سید محمد کاظم رشته احمدی از روز یکشنبه 23 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد کاظم رشته احمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید محمد کاظم رشته احمدی چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر سید محمد کاظم رشته احمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید محمد کاظم رشته احمدی 4 از 5 است.

درباره دکتر سید محمد کاظم رشته احمدیدکتر سید محمد کاظم رشته احمدی dr seyyed mohammad kazem reshtehahmadi از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی شیراز هستند. مطب دکتر سید محمد کاظم رشته احمدی در شیراز، خیابان زند، نبش صورتگر، ساختمان کیمیا طبقه 5، واحد 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید محمد کاظم رشته احمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132339217 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید محمد کاظم رشته احمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید محمد کاظم رشته احمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید محمد کاظم رشته احمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید محمد کاظم رشته احمدی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید محمد کاظم رشته احمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.