دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر نسرین رفعتی

دکتر نسرین رفعتی

تخصص چشم پزشکی

تهران

کد نظام پزشکی

47092

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان پاسداران

آدرس:

تهران پاسداران نبش دشتستان پنجم ساختمان 148 طبقه چهارم واحد 14 کلینیک چشم پزشکی ایرانیان

تلفن:02122857955

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نسرین رفعتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر نسرین رفعتی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان پاسداران
تهران - تهران پاسداران نبش دشتستان پنجم ساختمان 148 طبقه چهارم واحد 14 کلینیک چشم پزشکی ایرانیان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نسرین رفعتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نسرین رفعتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نسرین رفعتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نسرین رفعتی چقدر است؟
هزینه ویزیت نسرین رفعتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نسرین رفعتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نسرین رفعتی کجا است؟
دکتر نسرین رفعتی 1 مطب در مطب خیابان پاسداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نسرین رفعتی را ببینید.
+
آیا دکتر نسرین رفعتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نسرین رفعتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نسرین رفعتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نسرین رفعتی متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نسرین رفعتی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر نسرین رفعتی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر نسرین رفعتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نسرین رفعتی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر نسرین رفعتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نسرین رفعتی 0 از 5 است.
درباره دکتر نسرین رفعتی


دکتر نسرین رفعتی dr nasrin rafati از دکترهای متخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر نسرین رفعتی در تهران پاسداران نبش دشتستان پنجم ساختمان 148 طبقه چهارم واحد 14 کلینیک چشم پزشکی ایرانیان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نسرین رفعتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122857955 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نسرین رفعتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نسرین رفعتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نسرین رفعتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نسرین رفعتی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نسرین رفعتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.