دکتر سید حسین آقامیری

دکتر سید حسین آقامیری

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

تهران

کد نظام پزشکی

97269
%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

درباره‌پزشک

بیمارستان های همکار : امام حسین   بقیه ا...

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب قیطریه

آدرس:

تهران ، قیطریه ، بلوار اندرزگو ، خیابان سلیمانی غربی ، نبش کوچه مرادی ، کلینیک حکیم ، طبقه 3 ، واحد 16

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح
 • بانک ملت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید حسین آقامیری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید حسین آقامیری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

شهیم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

با دو بار ویزیت بهتر شدم

پوران
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر حاذق و خوش اخلاق دو ساله تحت درمان اقای دکتر هستم خیلی خیلی دکتر خوبی هستن

سمیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

سلام من با معرفی دوستم با اقا دکتر میری آشنا شدم چهار سال میگرن شدید داشتم و هیچ دارویی میگرن رو کاهش نمیداد و تمام زندگیم مختل شده بود نزد آقا دکتر که رفتم پیشنهاد ایشان بوتاکس بود و عالی بود من هر روز سردرد داشتم و بعد تزریق بوتاکس به مدت چهار ماه سردردهام به ماهی یک بار کاهش پیدا کرد عالی بودند از دکتر بسیار ممنونم

دین محمد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

گل هستن.

ریحانه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی هستند آقای دکتر. واقعا بهشون ایمان دارم.ممنون میشم ازشون اگه دوباره ویزیت کنن بنده رو.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید حسین آقامیریسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید حسین آقامیری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید حسین آقامیری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید حسین آقامیری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید حسین آقامیری چقدر است؟
هزینه ویزیت سید حسین آقامیری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید حسین آقامیری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید حسین آقامیری کجا است؟
دکتر سید حسین آقامیری 1 مطب در مطب قیطریه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید حسین آقامیری را ببینید.
+
آیا دکتر سید حسین آقامیری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید حسین آقامیری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید حسین آقامیری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید حسین آقامیری متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید حسین آقامیری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سید حسین آقامیری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید حسین آقامیری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید حسین آقامیری چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر سید حسین آقامیری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید حسین آقامیری 5 از 5 است.

درباره دکتر سید حسین آقامیریدکتر سید حسین آقامیری dr seyyed hossein aghamiri از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر سید حسین آقامیری در تهران ، قیطریه ، بلوار اندرزگو ، خیابان سلیمانی غربی ، نبش کوچه مرادی ، کلینیک حکیم ، طبقه 3 ، واحد 16 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید حسین آقامیری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188609065 ,02188609066 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید حسین آقامیری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید حسین آقامیری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید حسین آقامیری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید حسین آقامیری متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید حسین آقامیری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.