دکتر سید حسین آقامیری

دکتر سید حسین آقامیری

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

تهران

درباره‌ی پزشک

بیمارستان های همکار : امام حسین   بقیه ا...

کد نظام پزشکی

۹۷۲۶۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب قیطریه

آدرس:

تهران ، قیطریه ، بلوار اندرزگو ، خیابان سلیمانی غربی ، نبش کوچه مرادی ، کلینیک حکیم ، طبقه 3 ، واحد 16

بیمه های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • نیروهای مسلح
  • بانک ملت

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب قیطریه
ملاحظات

دکتر سید حسین آقامیری
دکتر سید حسین آقامیری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید حسین آقامیری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید حسین آقامیری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید حسین آقامیری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید حسین آقامیری چقدر است؟
هزینه ویزیت سید حسین آقامیری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید حسین آقامیری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید حسین آقامیری کجا است؟
دکتر سید حسین آقامیری 1 مطب در مطب قیطریه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید حسین آقامیری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید حسین آقامیری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید حسین آقامیری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید حسین آقامیری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید حسین آقامیری متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید حسین آقامیری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سید حسین آقامیری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید حسین آقامیری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید حسین آقامیری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سید حسین آقامیری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید حسین آقامیری 0 از 5 است.

درباره دکتر سید حسین آقامیری

دکتر سید حسین آقامیری dr seyyed hossein aghamiri از دکترهای متخصص تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر سید حسین آقامیری در تهران ، قیطریه ، بلوار اندرزگو ، خیابان سلیمانی غربی ، نبش کوچه مرادی ، کلینیک حکیم ، طبقه 3 ، واحد 16 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید حسین آقامیری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188609065 ,02188609066 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید حسین آقامیری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید حسین آقامیری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید حسین آقامیری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید حسین آقامیری تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید حسین آقامیری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.