دکتر محمد جعفر قایم پناه

دکتر محمد جعفر قایم پناه

تخصص چشم پزشکی

تهران

کد نظام پزشکی

25071
%100
پیشنهاد(از 8 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب میدان ونک

آدرس:

تهران ، میدان ونک ، خیابان ملاصدرا ، بعد از چهارراه شیخ بهایی ، ساختمان 195، واحد 13

تلفن:02188214270

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد جعفر قایم پناه را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد جعفر قایم پناه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 8 کاربر)

%100
8 کاربر از 8 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

ارکناز
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر چشم‌ من رو جراحی کردن خیلی دکتر باسواد و صبور وبا اخلاقی هستند.

بردیا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

محترم با حوصله و کاربلد

زینب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

با سلام. هم با تجربه هستند هم اخلاق بسیار خوبی دارند.

معصومه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

از ویزیت ایشان کاملاراضی ام وخوشحال میشم دوستان هم استفاده کنن وراضی باشن

اشرف
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

تبحر و آرامش در درمان

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمد جعفر قایم پناه


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد جعفر قایم پناه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد جعفر قایم پناه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد جعفر قایم پناه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد جعفر قایم پناه چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد جعفر قایم پناه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد جعفر قایم پناه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد جعفر قایم پناه کجا است؟
دکتر محمد جعفر قایم پناه 1 مطب در مطب میدان ونک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد جعفر قایم پناه را ببینید.
+
آیا دکتر محمد جعفر قایم پناه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد جعفر قایم پناه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد جعفر قایم پناه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد جعفر قایم پناه متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد جعفر قایم پناه چه زمانی است؟
دکتر محمد جعفر قایم پناه از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد جعفر قایم پناه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد جعفر قایم پناه چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر محمد جعفر قایم پناه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد جعفر قایم پناه 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد جعفر قایم پناهدکتر محمد جعفر قایم پناه dr mohammadjafar ghaem panah از دکترهای متخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر محمد جعفر قایم پناه در تهران ، میدان ونک ، خیابان ملاصدرا ، بعد از چهارراه شیخ بهایی ، ساختمان 195، واحد 13 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد جعفر قایم پناه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188214270 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد جعفر قایم پناه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد جعفر قایم پناه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد جعفر قایم پناه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد جعفر قایم پناه متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد جعفر قایم پناه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.