دکتر نیما رضا زاده

دکتر نیما رضا زاده

دکترای شنوایی سنجی

تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۴ کاربر)

درباره‌ی پزشک

کلینیک تخصصی ارزیابی و توانبخشی سرگیجه های گوشی

خدمات قابل ارائه ی ایشان عبارتند از:

ارزیابی سرگیجه

ارزیابی شنوایی نوزادان،کودکان و بزرگسالان

ارزیابی وزوز گوش

توانبخشی سرگیجه

مانورهای توانبخشی سرگیجه

تجویز و تنظیم سمعکهای پیشرفته

 

کد نظام پزشکی

۵۵۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای شنوایی سنجی

اطلاعات مطب میدان ونک

آدرس:

تهران ، میدان ونک ، خیابان ملاصدرا ، بعد از چهارراه شیراز ، جنب بانک ملت ، ساختمان پزشکان 109، طبقه پنجم ، واحد 502

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر نیما رضا زاده بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۴ کاربر)

%۱۰۰
۴ کاربر از ۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میدان ونک
ملاحظات

**بیماران عزیز توجه فرمایید**

بعد از اخذ نوبت، حتما با شماره 09394140075 جهت هماهنگی بیشتر

تماس حاصل فرمایید.

در غیر اینصورت از پذیرش شما معذوریم. باتشکر

دکتر نیما رضا زاده
دکتر نیما رضا زاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نیما رضا زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نیما رضا زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نیما رضا زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نیما رضا زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت نیما رضا زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نیما رضا زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نیما رضا زاده کجا است؟
دکتر نیما رضا زاده 1 مطب در مطب میدان ونک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر نیما رضا زاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر نیما رضا زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نیما رضا زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نیما رضا زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نیما رضا زاده متخصص شنوایی سنجی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نیما رضا زاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر نیما رضا زاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر نیما رضا زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نیما رضا زاده چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر نیما رضا زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نیما رضا زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر نیما رضا زاده

دکتر نیما رضا زاده dr nima rezazadeh از دکترهای متخصص تخصص شنوایی سنجی تهران هستند. مطب دکتر نیما رضا زاده در تهران ، میدان ونک ، خیابان ملاصدرا ، بعد از چهارراه شیراز ، جنب بانک ملت ، ساختمان پزشکان 109، طبقه پنجم ، واحد 502 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نیما رضا زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188058723 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نیما رضا زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نیما رضا زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نیما رضا زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نیما رضا زاده تخصص شنوایی سنجی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص شنوایی سنجی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نیما رضا زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.