%۱۰۰
پیشنهاد(از ۸ کاربر)

کد نظام پزشکی

۹۸۰۱۸

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان ملاصدرا

آدرس:

تهران ، میدان ونک ، خیابان ملاصدرا ، بین چهار راه شیراز و شیخ بهایی ، ساختمان پزشکان 109 ملاصدرا ، طبقه 5 ، واحد 501

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شروین سپنج را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شروین سپنج بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۸ کاربر)

%۱۰۰
۸ کاربر از ۸ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۷ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان ملاصدرا
ملاحظات
 • پزشک پروازی بیمارستان های کیش
دکتر شروین سپنج
دکتر شروین سپنج

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شروین سپنج را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شروین سپنج نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شروین سپنج در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شروین سپنج چقدر است؟
هزینه ویزیت شروین سپنج با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شروین سپنج می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شروین سپنج کجا است؟
دکتر شروین سپنج 1 مطب در مطب خیابان ملاصدرا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر شروین سپنج، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر شروین سپنج امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شروین سپنج در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شروین سپنج در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شروین سپنج متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شروین سپنج چه زمانی است؟
دکتر شروین سپنج از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شروین سپنج در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شروین سپنج چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر شروین سپنج رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شروین سپنج 5 از 5 است.

درباره دکتر شروین سپنجدکتر شروین سپنج dr shervin sepanj از دکترهای متخصص تخصص گوش، حلق و بینی تهران هستند. مطب دکتر شروین سپنج در تهران ، میدان ونک ، خیابان ملاصدرا ، بین چهار راه شیراز و شیخ بهایی ، ساختمان پزشکان 109 ملاصدرا ، طبقه 5 ، واحد 501 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شروین سپنج می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188052701 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شروین سپنج و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شروین سپنج هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شروین سپنج فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شروین سپنج تخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شروین سپنج مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.