دکتر حسین تقوی

دکتر حسین تقوی

تخصص گوش، حلق و بینی

تهران

کد نظام پزشکی

37022
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

متولد سال 1346 وفارغ التحصیل رشته پزشکی بارتبه نخست درسال 1371 از دانشکده پزشکی دانشگاه جندی شاپور است.در سال 1376 با اخذ رتبه دوم آزمون بورد تخصصی گوش، گلو و بینی فارغ التحصیل و از آن زمان به عنوان متخصص گوش، گلو و بینی و جراح سر و گردن، مشغول به کارهستند.
علایق ایشان بیشتر در زمینه انجام جراحی زیبایی بینی و جراحی های ترمیمی سر و صورت می باشد.

خدمات تخصصی ایشان در مطب به شرح زیر است:
درمان بیماری های گوش و گلو و بینی و سر و گردن
جراحی های سر و گردن
جراهی های پلاستیک بینی و صورت
بیمارستان های همکار: 
نیکان مرکز جراحی آلفا

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

تهران ، خیابان شریعتی ، بالاتر از میرداماد ، جنب ایستگاه مترو شریعتی ، خیابان مینا ، پلاک ۶ ، واحد ۶ ، طبقه سوم

تلفن:02122264372

افتخارات

عضو انجمن جراحان گوش و گلو وبینی وسر و گردن ایران
عضو انجمن تحقیقات راینولوژی ایران
عضو انجمن علمی راینولوژی ایران

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حسین تقوی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسین تقوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

سهیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

با توجه به تحقیقات انجام شده بنظر دکتر حاذقی میاد

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حسین تقویسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسین تقوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسین تقوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسین تقوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسین تقوی چقدر است؟
هزینه ویزیت حسین تقوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین تقوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسین تقوی کجا است؟
دکتر حسین تقوی 1 مطب در مطب خیابان شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حسین تقوی را ببینید.
+
آیا دکتر حسین تقوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسین تقوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسین تقوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسین تقوی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسین تقوی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر حسین تقوی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین تقوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسین تقوی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر حسین تقوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسین تقوی 5 از 5 است.

درباره دکتر حسین تقویدکتر حسین تقوی dr hossein taghavi از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی تهران هستند. مطب دکتر حسین تقوی در تهران ، خیابان شریعتی ، بالاتر از میرداماد ، جنب ایستگاه مترو شریعتی ، خیابان مینا ، پلاک ۶ ، واحد ۶ ، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسین تقوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122264372 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسین تقوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسین تقوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسین تقوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسین تقوی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسین تقوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.