کد نظام پزشکی

75722

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب طالقانی

آدرس:

کرج، چهار راه طالقانی، اول زیر گذر به سمت میدان شهدا، برج ارم، طبقه چهارم، واحد 16

تلفن:02632265530

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سکینه قربانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب طالقانی
دکتر سکینه قربانی
دکتر سکینه قربانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سکینه قربانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سکینه قربانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سکینه قربانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سکینه قربانی چقدر است؟
هزینه ویزیت سکینه قربانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سکینه قربانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سکینه قربانی کجا است؟
دکترسکینه قربانی مطب طالقانی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سکینه قربانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سکینه قربانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سکینه قربانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سکینه قربانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سکینه قربانی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سکینه قربانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سکینه قربانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سکینه قربانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سکینه قربانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سکینه قربانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سکینه قربانی 0 از 5 است.

درباره دکتر سکینه قربانیدکترسکینه قربانی dr sakineh qorbani از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی کرج هستند. مطب دکتر سکینه قربانی در کرج، چهار راه طالقانی، اول زیر گذر به سمت میدان شهدا، برج ارم، طبقه چهارم، واحد 16 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سکینه قربانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632265530 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سکینه قربانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سکینه قربانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سکینه قربانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سکینه قربانی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سکینه قربانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.