%۱۰۰
پیشنهاد(از ۸ کاربر)

کد نظام پزشکی

۶۹۴۱۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)

اطلاعات مطب چهارراه دامپزشکی

آدرس:

شهرکرد، چهارراه دامپزشکی، بلوار شریعتی، کوچه 44، طبقه چهارم آزمایشگاه المهدی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد موسوی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد موسوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۸ کاربر)

%۱۰۰
۸ کاربر از ۸ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه دامپزشکی
ملاحظات

بیماران گرامی لطفا توجه فرمایید؛

پزشک بیماران زیر ۱۵ سال را ویزیت نمیکنند.

ساعت نوبت گرفته شده از سایت، ساعت حضور در مطب میباشد نه ساعت ملاقات با پزشک.

دکتر محمد موسوی
دکتر محمد موسوی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد موسوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد موسوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد موسوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد موسوی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد موسوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد موسوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد موسوی کجا است؟
دکتر محمد موسوی 1 مطب در مطب چهارراه دامپزشکی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمد موسوی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمد موسوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد موسوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد موسوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد موسوی متخصص داخلی و بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد موسوی چه زمانی است؟
دکتر محمد موسوی از روز یکشنبه 1 آبان بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد موسوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد موسوی چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر محمد موسوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد موسوی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد موسویدکتر محمد موسوی dr mohammad mousavi از دکترهای متخصص تخصص داخلی شهرکرد هستند. مطب دکتر محمد موسوی در شهرکرد، چهارراه دامپزشکی، بلوار شریعتی، کوچه 44، طبقه چهارم آزمایشگاه المهدی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد موسوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03832225043 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد موسوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد موسوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد موسوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد موسوی تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد موسوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.