دکتر بهروز مخلصی

دکتر بهروز مخلصی

تخصص داخلی

تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۶ کاربر)

درباره‌ی پزشک

بیمارستانهای همکار :باهنر - غیاثی - رسالت - میلاد

کد نظام پزشکی

۳۷۴۸۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، دوراهی قلهک، کوچه میری، پلاک 5، واحد 10

افتخارات

فوق تخصص گوارش

فلوشیپ اندوسونوگرافی

 

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بهروز مخلصی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بهروز مخلصی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۶ کاربر)

%۱۰۰
۶ کاربر از ۶ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۶ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شریعتی
دکتر بهروز مخلصی
دکتر بهروز مخلصی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهروز مخلصی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهروز مخلصی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهروز مخلصی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهروز مخلصی چقدر است؟
هزینه ویزیت بهروز مخلصی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهروز مخلصی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهروز مخلصی کجا است؟
دکتر بهروز مخلصی 1 مطب در مطب خیابان شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر بهروز مخلصی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر بهروز مخلصی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهروز مخلصی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهروز مخلصی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهروز مخلصی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهروز مخلصی چه زمانی است؟
دکتر بهروز مخلصی از روز چهارشنبه 6 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بهروز مخلصی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهروز مخلصی چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر بهروز مخلصی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهروز مخلصی 5 از 5 است.

درباره دکتر بهروز مخلصیدکتر بهروز مخلصی dr behrooz mokhlesi از دکترهای متخصص تخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر بهروز مخلصی در تهران، خیابان شریعتی، دوراهی قلهک، کوچه میری، پلاک 5، واحد 10 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهروز مخلصی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122646529 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهروز مخلصی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهروز مخلصی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهروز مخلصی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهروز مخلصی تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهروز مخلصی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.