محسن معینی

محسن معینی

کارشناس تغذیه

شیراز

کد نظام پزشکی

5254

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس تغذیه

اطلاعات درمانگاه شبانه روزی سروش شیراز

آدرس:

شیراز، میدان آبیاری، قدمگاه، روبروی بانک ملت، درمانگاه شبانه روزی سروش

تلفن:07138307085

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران محسن معینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از محسن معینی



سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت محسن معینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محسن معینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد محسن معینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت محسن معینی چقدر است؟
هزینه ویزیت محسن معینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل محسن معینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب محسن معینی کجا است؟
دکتر محسن معینی 1 مطب در درمانگاه شبانه روزی سروش شیراز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل محسن معینی را ببینید.
+
آیا محسن معینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محسن معینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
محسن معینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محسن معینی متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد محسن معینی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محسن معینی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل محسن معینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از محسن معینی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به محسن معینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی محسن معینی 0 از 5 است.

درباره محسن معینی



دکتر محسن معینی dr mohsen moeini از دکترهای متخصص تغذیه شیراز هستند. مطب محسن معینی در شیراز، میدان آبیاری، قدمگاه، روبروی بانک ملت، درمانگاه شبانه روزی سروش واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب محسن معینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07138307085 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام محسن معینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی محسن معینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط محسن معینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از محسن معینی متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد محسن معینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.