دکتر طاهره اسکندریان

دکتر طاهره اسکندریان

کد نظام پزشکی: 26049
4.9 (38 نظر)
٪98 پیشنهاد کاربران
750 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر طاهره اسکندریان

مطب میدان دانشجو
آدرس: شیراز - شیراز، میدان دانشجو، ابتدای ساحلی، ساختمان ۲۰۰۰، طبقه چهارم
اولین نوبت آزاد: چهارشنبه 6 تیر | 18:30

درباره دکتر طاهره اسکندریان

بورد تخخصی دندانپزشکی کودکان

تمام درمان های دندانپزشکی درگروه سنی کودکان ونوجوانان 

در مطب درمان‌ریشه دندان‌های شیری، دائمی، جوان، جراحی های ساده شامل کشیدن دندان‌های شیری ودائمی، انواع ترمیم های دندانی با آمالگام و مواد همرنگ دندان، ‌کاربرد روکش‌های مخصوص کودکان بر روی دندان‌های شیری ودائمی کاربرد انواع فضانگدارنده ها و انجام ارتودنسی، پیشگیری، جرمگیری وبروساژ، کاربرد فلوراید در کودکان، درمان دندانپزشکی کودکان خردسال یا غیر همکار تحت بیهوشی انجام می شود.

همکاری با بیمارستان شیراز و بیمارستان شهریار

آدرس مطب دکتر طاهره اسکندریان

مطب میدان دانشجو
آدرس:
شیراز، میدان دانشجو، ابتدای ساحلی، ساختمان ۲۰۰۰، طبقه چهارم
تلفن:

نظرات درباره دکتر طاهره اسکندریان

4.9
از 38 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%98
پیشنهاد کاربران
کاربر دکترتو(1403/03/20)
نوبت دهی مطب
(1403/03/20)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
علت مراجعه: دندان شیری دخترم
محمد متین(1403/03/05)
نوبت دهی مطب
(1403/03/05)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
مراجعه برای فضانگهدار
کاربر دکترتو(1403/02/26)
(1403/02/26)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
علت مراجعه: پوسیدگی دندان کودک ۶ ساله دو مورد بسیار حرفه ای عالی و با حوصله هستند
آنیسا(1403/02/09)
نوبت دهی مطب
(1403/02/09)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
مهربان محترم خوش برخورد
سید رادمهر(1403/01/30)
نوبت دهی مطب
(1403/01/30)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
بدون درد و استرس پسرم دندونش و کشید عالی
عرفان(1402/12/12)
نوبت دهی مطب
(1402/12/12)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
خانم دکتر عالی هستند با وجود فوبیا دندانپزشکی پسرم ولی بسیار ماهر و باتجربه مدیریت کردند

سوالات متداول راجع به دکتر طاهره اسکندریان

چطور می‌توانم نوبت دکتر طاهره اسکندریان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر طاهره اسکندریان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر طاهره اسکندریان در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر طاهره اسکندریان چقدر است؟
هزینه ویزیت طاهره اسکندریان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر طاهره اسکندریان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر طاهره اسکندریان کجا است؟
دکتر طاهره اسکندریان 1 مطب در مطب میدان دانشجو دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر طاهره اسکندریان را ببینید.
آیا دکتر طاهره اسکندریان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر طاهره اسکندریان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر طاهره اسکندریان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر طاهره اسکندریان متخصص دندانپزشک و دندانپزشکی کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر طاهره اسکندریان چه زمانی است؟
دکتر طاهره اسکندریان از روز چهارشنبه 6 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر طاهره اسکندریان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر طاهره اسکندریان چقدر است؟
تا کنون 38 نفر به دکتر طاهره اسکندریان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر طاهره اسکندریان 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر طاهره اسکندریاندکتر طاهره اسکندریان dr tahereh eskandarian از دکترهای متخصص دندانپزشک شیراز هستند. مطب دکتر طاهره اسکندریان در شیراز، میدان دانشجو، ابتدای ساحلی، ساختمان ۲۰۰۰، طبقه چهارم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر طاهره اسکندریان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132293096 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر طاهره اسکندریان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر طاهره اسکندریان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر طاهره اسکندریان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر طاهره اسکندریان متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر طاهره اسکندریان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.