دکتر طاهره اسکندریان

دکتر طاهره اسکندریان

پزشک دندان پزشک

دندانپزشکی کودکان
شیراز
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۴ کاربر)

درباره‌ی پزشک

بورد تخخصی دندانپزشکی کودکان

تمام درمان های دندانپزشکی درگروه سنی کودکان ونوجوانان 

در مطب درمان‌ریشه دندان‌های شیری، دائمی، جوان، جراحی های ساده شامل کشیدن دندان‌های شیری ودائمی، انواع ترمیم های دندانی با آمالگام و مواد همرنگ دندان، ‌کاربرد روکش‌های مخصوص کودکان بر روی دندان‌های شیری ودائمی کاربرد انواع فضانگدارنده ها و انجام ارتودنسی، پیشگیری، جرمگیری وبروساژ، کاربرد فلوراید در کودکان، درمان دندانپزشکی کودکان خردسال یا غیر همکار تحت بیهوشی انجام می شود.

همکاری با بیمارستان شیراز و بیمارستان شهریار

کد نظام پزشکی

۲۶۰۴۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک دندان پزشک

اطلاعات مطب میدان دانشجو

آدرس:

شیراز، میدان دانشجو، ابتدای ساحلی، ساختمان ۲۰۰۰، طبقه چهارم

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر طاهره اسکندریان بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱۴ کاربر)

%۱۰۰
۱۴ کاربر از ۱۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۷ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میدان دانشجو
ملاحظات

بیماران محترم لطفا توجه بفرمایید با توجه به شرایط فعلی قبل از مراجعه، حتما با شماره مطب تماس گرفته شود.

دکتر طاهره اسکندریان
دکتر طاهره اسکندریان

درباره دکتر طاهره اسکندریان

دکتر طاهره اسکندریان از دکترهای متخصص پزشک دندان پزشک شیراز هستند. مطب دکتر طاهره اسکندریان در شیراز، میدان دانشجو، ابتدای ساحلی، ساختمان ۲۰۰۰، طبقه چهارم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر طاهره اسکندریان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132293096 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر طاهره اسکندریان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر طاهره اسکندریان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است. برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد. با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر طاهره اسکندریان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است. با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر طاهره اسکندریان پزشک دندان پزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پزشک دندان پزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن توسط پزشک از میزان رضایت دیگران نسبت به آن پزشک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.