دکتر فاطمه قدرتی

دکتر فاطمه قدرتی

پزشک عمومی

شیراز

کد نظام پزشکی

134112

درباره‌پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب ارائه می شود:

خدمات مروبط به پوست، مو و زیبایی

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب چهارراه زرگری

آدرس:

شیراز، چهارراه زرگری، نبش کوچه 54 قصرالدشت، ساختمان گلبرگ، طبقه 2، واحد 21

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فاطمه قدرتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر فاطمه قدرتی
نوبت مطب چهارراه زرگری
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز، چهارراه زرگری، نبش کوچه 54 قصرالدشت، ساختمان گلبرگ، طبقه 2، واحد 21
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 17:30
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو70,000 تومان
اولین نوبت خالی: پنج‌شنبه 18 خرداد ساعت 11:00
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
راهنمای مشاورۀ متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل60,000 تومان
مشاوره بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاطمه قدرتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه قدرتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه قدرتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاطمه قدرتی چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه قدرتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه قدرتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاطمه قدرتی کجا است؟
دکتر فاطمه قدرتی 1 مطب در مطب چهارراه زرگری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فاطمه قدرتی را ببینید.
+
آیا دکتر فاطمه قدرتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه قدرتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاطمه قدرتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه قدرتی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاطمه قدرتی چه زمانی است؟
دکتر فاطمه قدرتی از روز پنج‌شنبه 18 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه قدرتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاطمه قدرتی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فاطمه قدرتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاطمه قدرتی 0 از 5 است.

درباره دکتر فاطمه قدرتیدکتر فاطمه قدرتی dr fateme ghodrati از دکترهای متخصص عمومی شیراز هستند. مطب دکتر فاطمه قدرتی در شیراز، چهارراه زرگری، نبش کوچه 54 قصرالدشت، ساختمان گلبرگ، طبقه 2، واحد 21 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاطمه قدرتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09055299366 , 07136269063 , 09353215952 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه قدرتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاطمه قدرتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاطمه قدرتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاطمه قدرتی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاطمه قدرتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.