دکتر فروغ مدرس نیا

دکتر فروغ مدرس نیا

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

مرودشت

کد نظام پزشکی

122783
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

دارای بورد تخصصی روانپزشکی کودکان، نوجوانان، بزرگسالان و سالمندان

عضو انجمن علمی روانپزشکان ایران

در مطب خدمات تخصصی زیر پذیرفته می شود:

دارو درمانی، روان درمانی و مشاوره، زوج درمانی،  اطفال، نوجوانان، سالمندان، دارودرمانی و رواندرمانی افسردگی،اضطراب، وسواس، پرخاشگری،وابستگی به مواد و سیگار،  درمان بیش فعالی و مشکلات رفتاری اطفال

 

لینک اینستاگرام:

https://www.instagram.com/dr.modarresnia/

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان انقلاب

آدرس:

مرودشت ، خیابان انقلاب ، کوچه قنادی رحیمی

بیمه‌های طرف قرارداد

 • بانک تجارت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فروغ مدرس نیا را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فروغ مدرس نیا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

محمد علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر با صبر و حوصله به حرف های من گوش داده و راه کارها و تجویز داروهایشان در بهبودی من کمک شایانی کرده است و هم چنین برخورد صمیمانه ایشان در مطب از نظر من بسیار مهم است

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فروغ مدرس نیاسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فروغ مدرس نیا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فروغ مدرس نیا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فروغ مدرس نیا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فروغ مدرس نیا چقدر است؟
هزینه ویزیت فروغ مدرس نیا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فروغ مدرس نیا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فروغ مدرس نیا کجا است؟
دکتر فروغ مدرس نیا 1 مطب در مطب خیابان انقلاب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فروغ مدرس نیا را ببینید.
+
آیا دکتر فروغ مدرس نیا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فروغ مدرس نیا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فروغ مدرس نیا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فروغ مدرس نیا متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فروغ مدرس نیا چه زمانی است؟
دکتر فروغ مدرس نیا از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فروغ مدرس نیا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فروغ مدرس نیا چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر فروغ مدرس نیا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فروغ مدرس نیا 5 از 5 است.

درباره دکتر فروغ مدرس نیادکتر فروغ مدرس نیا dr forough modaresnia از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) مرودشت هستند. مطب دکتر فروغ مدرس نیا در مرودشت ، خیابان انقلاب ، کوچه قنادی رحیمی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فروغ مدرس نیا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07143335320 , 09032808837 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فروغ مدرس نیا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فروغ مدرس نیا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فروغ مدرس نیا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فروغ مدرس نیا متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فروغ مدرس نیا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.