دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
%100
پیشنهاد(از 9 کاربر)

درباره‌پزشک

پزشک نمونه سال ۱۳۹۷ عضو آکادمی آسم و آلرژی آمریکا

آدرس سایت:

http://drmahboubioskouei.ir/ 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی)

اطلاعات مطب میرداماد

آدرس:

خیابان شریعتی، بین میرداماد و ظفر، روبروی ایستگاه متروی شریعتی، خیابان زیبا،پلاک 60 طبقه 2

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر یعقوب محبوبی اسکویی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر یعقوب محبوبی اسکویی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 9 کاربر)

%100
9 کاربر از 9 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  4 نفر

نظرات

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

تشخيصشون عاليه

محیا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار دکترخوب و باحوصله ای هستند و بسیارکار بلد

سیده نرگس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک خوب با حوصله و برای بیمار وقت میگذارند خیلی راضی هستم

سیده نرگس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

فوق العاده هستند.

مهیاد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

زمان انتظار بسیار طولانی بود بیش از ۲ ساعت اما بنظر دکتر خوبی میومدن فعلا درمان رو‌شروع نکردم که بتونم به طور قطع بگم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر یعقوب محبوبی اسکویی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب میرداماد
تهران - خیابان شریعتی، بین میرداماد و ظفر، روبروی ایستگاه متروی شریعتی، خیابان زیبا،پلاک 60 طبقه 2


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر یعقوب محبوبی اسکویی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر یعقوب محبوبی اسکویی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر یعقوب محبوبی اسکویی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر یعقوب محبوبی اسکویی چقدر است؟
هزینه ویزیت یعقوب محبوبی اسکویی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر یعقوب محبوبی اسکویی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر یعقوب محبوبی اسکویی کجا است؟
دکتر یعقوب محبوبی اسکویی 1 مطب در مطب میرداماد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر یعقوب محبوبی اسکویی را ببینید.
+
آیا دکتر یعقوب محبوبی اسکویی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر یعقوب محبوبی اسکویی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر یعقوب محبوبی اسکویی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر یعقوب محبوبی اسکویی متخصص کودکان و نوزادان و آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر یعقوب محبوبی اسکویی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر یعقوب محبوبی اسکویی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر یعقوب محبوبی اسکویی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر یعقوب محبوبی اسکویی چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به دکتر یعقوب محبوبی اسکویی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر یعقوب محبوبی اسکویی 5 از 5 است.
درباره دکتر یعقوب محبوبی اسکویی


دکتر یعقوب محبوبی اسکویی dr yaghoub mahboubi oskouie از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر یعقوب محبوبی اسکویی در خیابان شریعتی، بین میرداماد و ظفر، روبروی ایستگاه متروی شریعتی، خیابان زیبا،پلاک 60 طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر یعقوب محبوبی اسکویی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126703670,02126703770,02126702070 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر یعقوب محبوبی اسکویی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر یعقوب محبوبی اسکویی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر یعقوب محبوبی اسکویی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر یعقوب محبوبی اسکویی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر یعقوب محبوبی اسکویی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.