دکتر سحر بختی

دکتر سحر بختی

تخصص جراحی مغز و اعصاب

بوشهر

کد نظام پزشکی

123154

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب خیابان سنگی

آدرس:

بوشهر ، خیابان سنگی ، ساختمان پارس ، طبقه دوم

تلفن:07733551617

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سحر بختی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سحر بختیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سحر بختی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سحر بختی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سحر بختی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سحر بختی چقدر است؟
هزینه ویزیت سحر بختی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سحر بختی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سحر بختی کجا است؟
دکتر سحر بختی 1 مطب در مطب خیابان سنگی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سحر بختی را ببینید.
+
آیا دکتر سحر بختی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سحر بختی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سحر بختی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سحر بختی متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سحر بختی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سحر بختی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سحر بختی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سحر بختی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سحر بختی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سحر بختی 0 از 5 است.

درباره دکتر سحر بختیدکتر سحر بختی dr sahar bakhti از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب بوشهر هستند. مطب دکتر سحر بختی در بوشهر ، خیابان سنگی ، ساختمان پارس ، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سحر بختی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07733551617 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سحر بختی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سحر بختی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سحر بختی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سحر بختی متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سحر بختی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.