دکتر علیرضا تیموری

دکتر علیرضا تیموری

تخصص جراحی مغز و اعصاب

فلوشیپ جراحی دیسک و ستون فقرات

فلوشیپ جراحی مغز و اعصاب کودکان
تهران

کد نظام پزشکی

105204

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی مغز و اعصاب
  • فلوشیپ جراحی دیسک و ستون فقرات

اطلاعات مطب خیابان میرعماد

آدرس:

تهران، خیابان مطهری، خیابان میرعماد، کوچه6، کلینیک تخصصی بیمارستان مهراد

تلفن:02188754385

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا تیموری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر علیرضا تیموری
نوبت مطب خیابان میرعماد
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان مطهری، خیابان میرعماد، کوچه6، کلینیک تخصصی بیمارستان مهراد
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 16:15
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا تیموری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا تیموری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا تیموری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا تیموری چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا تیموری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا تیموری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا تیموری کجا است؟
دکتر علیرضا تیموری 1 مطب در مطب خیابان میرعماد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علیرضا تیموری را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا تیموری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا تیموری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا تیموری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا تیموری متخصص جراحی مغز و اعصاب و جراحی دیسک و ستون فقرات هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا تیموری چه زمانی است؟
دکتر علیرضا تیموری از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا تیموری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا تیموری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر علیرضا تیموری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا تیموری 0 از 5 است.

درباره دکتر علیرضا تیموریدکتر علیرضا تیموری dr alireza teymouri از دکترهای متخصص جراحی دیسک و ستون فقرات تهران هستند. مطب دکتر علیرضا تیموری در تهران، خیابان مطهری، خیابان میرعماد، کوچه6، کلینیک تخصصی بیمارستان مهراد واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا تیموری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188754385 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا تیموری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا تیموری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا تیموری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا تیموری متخصص جراحی دیسک و ستون فقرات نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی دیسک و ستون فقرات در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا تیموری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.