درباره‌ی پزشک

بررسی تخصصی رشد-تکامل و تغذیه کودکان

کد نظام پزشکی

۹۷۳۷۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب گیشا

آدرس:

تهران، گیشا (کوی نصر)، نبش کوچه دوم، کلینیک گیشا

بیمه های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بابک خطی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب گیشا

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر بابک خطی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر بابک خطی
دکتر بابک خطی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بابک خطی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بابک خطی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بابک خطی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بابک خطی چقدر است؟
هزینه ویزیت بابک خطی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بابک خطی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بابک خطی کجا است؟
دکتر بابک خطی 1 مطب در مطب گیشا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر بابک خطی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر بابک خطی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بابک خطی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بابک خطی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بابک خطی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بابک خطی چه زمانی است؟
دکتر بابک خطی از روز چهارشنبه 6 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بابک خطی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بابک خطی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر بابک خطی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بابک خطی 0 از 5 است.

درباره دکتر بابک خطیدکتر بابک خطی dr babak khati از دکترهای متخصص تخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر بابک خطی در تهران، گیشا (کوی نصر)، نبش کوچه دوم، کلینیک گیشا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بابک خطی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188269640 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بابک خطی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بابک خطی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بابک خطی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بابک خطی تخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بابک خطی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.