دکتر جلال مجدیان

دکتر جلال مجدیان

تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

تهران

کد نظام پزشکی

112826
%84
پیشنهاد(از 6 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

اطلاعات مطب خیابان نارمک

آدرس:

تهران، نارمک، خیابان دردشت، پایین تر از گلبرگ، جنب فروشگاه آرایشی ستاره پلاک 228 طبقه 2 واحد 7

تلفن:02177940574

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر جلال مجدیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر جلال مجدیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%84
5 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر خیلی ماهر و حاذقی هستن و در تشخیص واقعا عالی هستن حتی بدون عکس و ازمایش

شهناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عدم تشخیص بیماری

صادق
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار حاذق و خوش خلق و صبور در شنیدن توضیحات بالینی بیمار

سیمین ا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک خیلی خوبی هستن

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

اقای دکتر بسیار در طبابت خبره وبرای تکمیل درمان ازهیچ کاری کوتاهی نمیکنه واگر هم تردیدی بیمار داشته باشه بامنطق ودانش وصبر بالای خود مریض را توجیه میکنه بسیار ازایشان ممنون ومتشکرم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر جلال مجدیانسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر جلال مجدیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر جلال مجدیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر جلال مجدیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر جلال مجدیان چقدر است؟
هزینه ویزیت جلال مجدیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر جلال مجدیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر جلال مجدیان کجا است؟
دکتر جلال مجدیان 1 مطب در مطب خیابان نارمک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر جلال مجدیان را ببینید.
+
آیا دکتر جلال مجدیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر جلال مجدیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر جلال مجدیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر جلال مجدیان متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر جلال مجدیان چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر جلال مجدیان تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر جلال مجدیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر جلال مجدیان چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر جلال مجدیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر جلال مجدیان 5 از 5 است.

درباره دکتر جلال مجدیاندکتر جلال مجدیان dr jalal majdian از دکترهای متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری تهران هستند. مطب دکتر جلال مجدیان در تهران، نارمک، خیابان دردشت، پایین تر از گلبرگ، جنب فروشگاه آرایشی ستاره پلاک 228 طبقه 2 واحد 7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر جلال مجدیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177940574 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر جلال مجدیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر جلال مجدیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر جلال مجدیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر جلال مجدیان متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیماری های عفونی و گرمسیری در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر جلال مجدیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.