دکتر نیکو افسر

دکتر نیکو افسر

تخصص چشم پزشکی

فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی

تهران

کد نظام پزشکی

68341

درباره‌پزشک

فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص چشم پزشکی
  • فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی

اطلاعات مطب خیابان پاسداران

آدرس:

تهران ،خیابان پاسداران ، نبش دشتستان پنجم ، ساختمان ۱۴۸، طبقه چهارم

تلفن:02122857955

اطلاعات مطب میدان خراسان

آدرس:

تهران ، میدان خراسان ، ابتدای خیابان خاوران ، روبروی پمپ بنزین ، خیابان مشهد ، ساختمان پزشکان ملودی ، پلاک ۸ واحد ۱۶

تلفن:02122019802

افتخارات

دارای مدرک Clininical و Basic از انگلستان (ICO)

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نیکو افسر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر نیکو افسر


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نیکو افسر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نیکو افسر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نیکو افسر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نیکو افسر چقدر است؟
هزینه ویزیت نیکو افسر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نیکو افسر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نیکو افسر کجا است؟
دکتر نیکو افسر 2 مطب در مطب خیابان پاسداران و مطب میدان خراسان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نیکو افسر را ببینید.
+
آیا دکتر نیکو افسر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نیکو افسر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نیکو افسر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نیکو افسر متخصص چشم پزشکی و قرنیه و خارج چشمی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نیکو افسر چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر نیکو افسر تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر نیکو افسر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نیکو افسر چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر نیکو افسر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نیکو افسر 0 از 5 است.

درباره دکتر نیکو افسردکتر نیکو افسر dr nikoo afsar از دکترهای متخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر نیکو افسر در تهران ،خیابان پاسداران ، نبش دشتستان پنجم ، ساختمان ۱۴۸، طبقه چهارم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نیکو افسر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122857955 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نیکو افسر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نیکو افسر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نیکو افسر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نیکو افسر متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نیکو افسر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.