دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر میمنت فاتحی

دکتر میمنت فاتحی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

2164

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب نارمک

آدرس:

تهران، مترو فدک، نارمک، خیابان ثانی، خیابان سمنگان، پلاک 120

تلفن:02177812663

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر میمنت فاتحی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر میمنت فاتحی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب نارمک
تهران - تهران، مترو فدک، نارمک، خیابان ثانی، خیابان سمنگان، پلاک 120


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر میمنت فاتحی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر میمنت فاتحی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر میمنت فاتحی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر میمنت فاتحی چقدر است؟
هزینه ویزیت میمنت فاتحی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر میمنت فاتحی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر میمنت فاتحی کجا است؟
دکتر میمنت فاتحی 1 مطب در مطب نارمک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر میمنت فاتحی را ببینید.
+
آیا دکتر میمنت فاتحی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر میمنت فاتحی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر میمنت فاتحی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر میمنت فاتحی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر میمنت فاتحی چه زمانی است؟
دکتر میمنت فاتحی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر میمنت فاتحی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر میمنت فاتحی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر میمنت فاتحی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر میمنت فاتحی 0 از 5 است.
درباره دکتر میمنت فاتحی


دکتر میمنت فاتحی dr meymanat fatehi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر میمنت فاتحی در تهران، مترو فدک، نارمک، خیابان ثانی، خیابان سمنگان، پلاک 120 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر میمنت فاتحی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177812663 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر میمنت فاتحی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر میمنت فاتحی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر میمنت فاتحی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر میمنت فاتحی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر میمنت فاتحی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.