درباره‌ی پزشک

فردی، پیش از ازدواج، خانواده، زوج درمانی

کودک و نوجوان، اختلالات یادگیری و رفتاری، تحصیلی

اجرای انواع تست‌های پیش از ازدواج، هوش و شخصیت

ادراکی، حافظه غربالگری

کد نظام پزشکی

10633

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب نارمک

آدرس:

تهران، نارمک، میدان هلال احمر، نبش ورودی میدان 83، پلاک19، طبقه 1، مرکز مشاوره آمین

تلفن:02177955526

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران فتانه محمدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با فتانه محمدی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

فتانه محمدی
فتانه محمدی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت فتانه محمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فتانه محمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد فتانه محمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت فتانه محمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت فتانه محمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل فتانه محمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب فتانه محمدی کجا است؟
دکترفتانه محمدی مطب نارمک مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب فتانه محمدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا فتانه محمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فتانه محمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
فتانه محمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فتانه محمدی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد فتانه محمدی چه زمانی است؟
دکتر فتانه محمدی از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل فتانه محمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از فتانه محمدی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به فتانه محمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی فتانه محمدی 0 از 5 است.

درباره فتانه محمدیدکترفتانه محمدی fataneh mohammadi از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب فتانه محمدی در تهران، نارمک، میدان هلال احمر، نبش ورودی میدان 83، پلاک19، طبقه 1، مرکز مشاوره آمین واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب فتانه محمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177955526 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام فتانه محمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی فتانه محمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط فتانه محمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از فتانه محمدی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد فتانه محمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.