%94
پیشنهاد(از 86 کاربر)

درباره‌ی پزشک

فوق تخصص بیماریهای گوارش و کبد کودکان

درمان دلدردهای حاد و مزمن ، ریفلاکس اسهال مزمن و یبوست ، هپاتیت ، کبد چرب ، اختلال رشد و سوئ تغذیه ، مشکلات تغذیه ای ، 

سوئ جذب ، بی اشتهایی کودکان ، درمان چاقی

در مطب آندوسکوپی و کولونوسکوپی انجام می شود

آدرس اینستاگرام: dr.farhad.ghahramani

کد نظام پزشکی

41496

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان

اطلاعات مطب خیابان باغشاه

آدرس:

شیراز، خیابان فلسطین ، تقاطع معدل، مجتمع پزشکی مهسا، طبقه 1 واحد3

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرهاد قهرمانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرهاد قهرمانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 86 کاربر)

%94
80 کاربر از 86 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  41 نفر
 • 15-45 دقیقه
  20 نفر
 • 45-90 دقیقه
  9 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر فرهاد قهرمانی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر فرهاد قهرمانی
دکتر فرهاد قهرمانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرهاد قهرمانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرهاد قهرمانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرهاد قهرمانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرهاد قهرمانی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرهاد قهرمانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد قهرمانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرهاد قهرمانی کجا است؟
دکترفرهاد قهرمانی مطب خیابان باغشاه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فرهاد قهرمانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فرهاد قهرمانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد قهرمانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرهاد قهرمانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرهاد قهرمانی متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های گوارش و کبد کودکان هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرهاد قهرمانی چه زمانی است؟
دکتر فرهاد قهرمانی از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد قهرمانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرهاد قهرمانی چقدر است؟
تا کنون 86 نفر به دکتر فرهاد قهرمانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرهاد قهرمانی 5 از 5 است.

درباره دکتر فرهاد قهرمانیدکترفرهاد قهرمانی dr farhad ghahramani از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان شیراز هستند. مطب دکتر فرهاد قهرمانی در شیراز، خیابان فلسطین ، تقاطع معدل، مجتمع پزشکی مهسا، طبقه 1 واحد3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرهاد قهرمانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09174855864-07132369459 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرهاد قهرمانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرهاد قهرمانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرهاد قهرمانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرهاد قهرمانی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرهاد قهرمانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.