دکتر فرزاد عیدی

دکتر فرزاد عیدی

دکترای تغذیه

تهران
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌ی پزشک

پزشک متخصص تغذیه و رژیم درمانی

عضو انجمن علمی تغذیه ایران

عضو انجمن جهانی چاقی

کد نظام پزشکی

51338

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای تغذیه

اطلاعات مطب هروی

آدرس:

تهران، خیابان پاسداران، میدان هروی، بلوار پناهی‌نیا، نبش خیابان قاضی زاهدی، پلاک 143، طبقه 2، واحد 6

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرزاد عیدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرزاد عیدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب هروی
دکتر فرزاد عیدی
دکتر فرزاد عیدی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرزاد عیدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرزاد عیدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرزاد عیدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرزاد عیدی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرزاد عیدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزاد عیدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرزاد عیدی کجا است؟
دکترفرزاد عیدی مطب هروی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فرزاد عیدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فرزاد عیدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرزاد عیدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرزاد عیدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرزاد عیدی متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرزاد عیدی چه زمانی است؟
دکتر فرزاد عیدی از روز سه شنبه 8 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزاد عیدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرزاد عیدی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر فرزاد عیدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرزاد عیدی 5 از 5 است.

درباره دکتر فرزاد عیدیدکترفرزاد عیدی dr farzad eidi از دکترهای متخصص تغذیه تهران هستند. مطب دکتر فرزاد عیدی در تهران، خیابان پاسداران، میدان هروی، بلوار پناهی‌نیا، نبش خیابان قاضی زاهدی، پلاک 143، طبقه 2، واحد 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرزاد عیدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126754543 , 02126759584 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرزاد عیدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرزاد عیدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرزاد عیدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرزاد عیدی متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرزاد عیدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.