%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

47945

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب هروی

آدرس:

تهران، چهارراه پاسداران، میدان حسین‌آباد، خیابان جوانشیر، خیابان افتخاریان، ساختمان مریم، طبقه 2، داروخانه دکتر منتظری

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ترسا زریسفی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ترسا زریسفی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب هروی
ملاحظات

لطفاْ در صورت لغو نوبت، با مطب تماس گرفته و نوبت لغو شده را اطلاع رسانی فرمایید.

دکتر ترسا زریسفی
دکتر ترسا زریسفی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ترسا زریسفی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ترسا زریسفی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ترسا زریسفی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ترسا زریسفی چقدر است؟
هزینه ویزیت ترسا زریسفی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ترسا زریسفی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ترسا زریسفی کجا است؟
دکترترسا زریسفی مطب هروی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ترسا زریسفی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ترسا زریسفی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ترسا زریسفی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ترسا زریسفی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ترسا زریسفی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ترسا زریسفی چه زمانی است؟
دکتر ترسا زریسفی از روز دوشنبه 28 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ترسا زریسفی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ترسا زریسفی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر ترسا زریسفی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ترسا زریسفی 5 از 5 است.

درباره دکتر ترسا زریسفیدکترترسا زریسفی dr tarsa zarisfi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر ترسا زریسفی در تهران، چهارراه پاسداران، میدان حسین‌آباد، خیابان جوانشیر، خیابان افتخاریان، ساختمان مریم، طبقه 2، داروخانه دکتر منتظری واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ترسا زریسفی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122961774 , 02122967639 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ترسا زریسفی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ترسا زریسفی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ترسا زریسفی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ترسا زریسفی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ترسا زریسفی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.