دکتر علیرضا غفاری

دکتر علیرضا غفاری

تخصص داخلی

تبریز

کد نظام پزشکی

31393
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

بیمارستان های همکار:

امام رضا

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب چهارراه پیشقدم

آدرس:

تبریز، کمربندی میانی، چهارراه شهید پیشقدم، کلینیک سلامت، طبقه 1

تلفن:04133259443

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علیرضا غفاری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا غفاری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

پیمان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

از نظر بروز بدون اطلاعات پزشکی واقعا عالین و با داروهای جدید کاملا آشنا هستن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علیرضا غفاریسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا غفاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا غفاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا غفاری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا غفاری چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا غفاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا غفاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا غفاری کجا است؟
دکتر علیرضا غفاری 1 مطب در مطب چهارراه پیشقدم دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علیرضا غفاری را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا غفاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا غفاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا غفاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا غفاری متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا غفاری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا غفاری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا غفاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا غفاری چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر علیرضا غفاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا غفاری 5 از 5 است.

درباره دکتر علیرضا غفاریدکتر علیرضا غفاری dr alireza ghafari از دکترهای متخصص داخلی تبریز هستند. مطب دکتر علیرضا غفاری در تبریز، کمربندی میانی، چهارراه شهید پیشقدم، کلینیک سلامت، طبقه 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا غفاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04133259443 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا غفاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا غفاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا غفاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا غفاری متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا غفاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.