%۱۰۰
پیشنهاد(از ۴ کاربر)

درباره‌ی پزشک

رادیولوژی دیجیتال

بیوفیزیکال پروفایل و NST

بیوپسی تحت گاید سونوگرافی

سونوگرافی کالرداپلر

سه بعدی و چهار بعدی جنین

سونوگرافی ترنس واژینال و ترنس رکنال

کد نظام پزشکی

۷۶۰۶۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص تصویربرداری (رادیولوژی)

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، چهارراه طالقانی شمالی، 100 متر بالاتر از اداره پست، روبروی بلوار ماهان، کوچه نسیم، ساختمان کیمیا

بیمه های طرف قرارداد

 • بانک صادرات
 • بانک ملی
 • سامان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شهاب ایزدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شهاب ایزدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۴ کاربر)

%۱۰۰
۴ کاربر از ۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه طالقانی
ملاحظات

**بیماران عزیز توجه بفرمایید** قبل از حضور در مطب، حتما با شماره 02632265875 و 02632265879 جهت تثبیت نوبت خود تماس حاصل فرمایید و نوع رادیولوژی و تشکیل پرونده خود را با منشی چک بفرمایید. با تشکر

در مطب MRI و سی تی و OPG انجام نمیشود.

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد .

دکتر شهاب ایزدی
دکتر شهاب ایزدی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهاب ایزدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهاب ایزدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهاب ایزدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهاب ایزدی چقدر است؟
هزینه ویزیت شهاب ایزدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهاب ایزدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهاب ایزدی کجا است؟
دکتر شهاب ایزدی 1 مطب در مطب چهارراه طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر شهاب ایزدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر شهاب ایزدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهاب ایزدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهاب ایزدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهاب ایزدی متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهاب ایزدی چه زمانی است؟
دکتر شهاب ایزدی از روز چهارشنبه 6 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شهاب ایزدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهاب ایزدی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر شهاب ایزدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهاب ایزدی 5 از 5 است.

درباره دکتر شهاب ایزدیدکتر شهاب ایزدی dr shahab izadi از دکترهای متخصص تخصص تصویربرداری (رادیولوژی) کرج هستند. مطب دکتر شهاب ایزدی در کرج، چهارراه طالقانی شمالی، 100 متر بالاتر از اداره پست، روبروی بلوار ماهان، کوچه نسیم، ساختمان کیمیا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهاب ایزدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632265879,02632265875 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهاب ایزدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهاب ایزدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهاب ایزدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهاب ایزدی تخصص تصویربرداری (رادیولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص تصویربرداری (رادیولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهاب ایزدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.