دکتر محبوبه ابراهیم نژاد

دکتر محبوبه ابراهیم نژاد

تخصص زنان، زایمان و نازایی

کرمان
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌ی پزشک

بیمارستان های همکار: راضیه فیروز کرمان

کد نظام پزشکی

30188

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب بلوار فردوسی

آدرس:

کرمان، بلوار فردوسی، جنب اداره ثبت، ساختمان پزشکان آراد، طبقه 2

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محبوبه ابراهیم نژاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محبوبه ابراهیم نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار فردوسی
دکتر محبوبه ابراهیم نژاد
دکتر محبوبه ابراهیم نژاد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محبوبه ابراهیم نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محبوبه ابراهیم نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محبوبه ابراهیم نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محبوبه ابراهیم نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت محبوبه ابراهیم نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محبوبه ابراهیم نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محبوبه ابراهیم نژاد کجا است؟
دکترمحبوبه ابراهیم نژاد مطب بلوار فردوسی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محبوبه ابراهیم نژاد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محبوبه ابراهیم نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محبوبه ابراهیم نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محبوبه ابراهیم نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محبوبه ابراهیم نژاد متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محبوبه ابراهیم نژاد چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محبوبه ابراهیم نژاد تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محبوبه ابراهیم نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محبوبه ابراهیم نژاد چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر محبوبه ابراهیم نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محبوبه ابراهیم نژاد 0 از 5 است.

درباره دکتر محبوبه ابراهیم نژاددکترمحبوبه ابراهیم نژاد dr mahboobeh ebrahimnezhad از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی کرمان هستند. مطب دکتر محبوبه ابراهیم نژاد در کرمان، بلوار فردوسی، جنب اداره ثبت، ساختمان پزشکان آراد، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محبوبه ابراهیم نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09135781220-03432236551 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محبوبه ابراهیم نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محبوبه ابراهیم نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محبوبه ابراهیم نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محبوبه ابراهیم نژاد متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محبوبه ابراهیم نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.