سما آقابابایان

سما آقابابایان

کارشناس ارشد تغذیه

اصفهان

کد نظام پزشکی

ت-6935

درباره‌پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

تغذیه و رژیم درمانی، لاغری موضعی

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد تغذیه

اطلاعات مطب خیابان بزرگمهر

آدرس:

اصفهان، خیابان بزرگمهر، چهارراه هشت بهشت، ابتدای هشت بهشت غربی، ساختمان پزشکان فدک، طبقه 3

تلفن:03132681633

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران سما آقابابایان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از سما آقابابایانسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت سما آقابابایان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سما آقابابایان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد سما آقابابایان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت سما آقابابایان چقدر است؟
هزینه ویزیت سما آقابابایان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل سما آقابابایان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب سما آقابابایان کجا است؟
دکتر سما آقابابایان 1 مطب در مطب خیابان بزرگمهر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل سما آقابابایان را ببینید.
+
آیا سما آقابابایان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سما آقابابایان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
سما آقابابایان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سما آقابابایان متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد سما آقابابایان چه زمانی است؟
دکتر سما آقابابایان از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل سما آقابابایان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از سما آقابابایان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به سما آقابابایان رای داده‌اند. میانگین امتیازی سما آقابابایان 0 از 5 است.

درباره سما آقابابایاندکتر سما آقابابایان sama aghababayan از دکترهای متخصص تغذیه اصفهان هستند. مطب سما آقابابایان در اصفهان، خیابان بزرگمهر، چهارراه هشت بهشت، ابتدای هشت بهشت غربی، ساختمان پزشکان فدک، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب سما آقابابایان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132681633 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام سما آقابابایان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی سما آقابابایان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط سما آقابابایان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از سما آقابابایان متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد سما آقابابایان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.