درباره‌ی پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

تغذیه و رژیم درمانی

لاغری موضعی

کد نظام پزشکی

ت-6710

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس تغذیه

اطلاعات مطب خیابان ارباب

آدرس:

اصفهان، خیابان سجاد، خیابان ارباب، ساختمان آریان، واحد 302

تلفن:09361090765

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران نازنین کاظمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان ارباب

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با نازنین کاظمی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با نازنین کاظمی می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

نازنین کاظمی
نازنین کاظمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت نازنین کاظمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نازنین کاظمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد نازنین کاظمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت نازنین کاظمی چقدر است؟
هزینه ویزیت نازنین کاظمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل نازنین کاظمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب نازنین کاظمی کجا است؟
دکترنازنین کاظمی مطب خیابان ارباب مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب نازنین کاظمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا نازنین کاظمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نازنین کاظمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
نازنین کاظمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نازنین کاظمی متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد نازنین کاظمی چه زمانی است؟
دکتر نازنین کاظمی از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل نازنین کاظمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از نازنین کاظمی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به نازنین کاظمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی نازنین کاظمی 0 از 5 است.

درباره نازنین کاظمیدکترنازنین کاظمی nazanin kazemi از دکترهای متخصص تغذیه اصفهان هستند. مطب نازنین کاظمی در اصفهان، خیابان سجاد، خیابان ارباب، ساختمان آریان، واحد 302 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب نازنین کاظمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09361090765 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام نازنین کاظمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی نازنین کاظمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط نازنین کاظمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از نازنین کاظمی متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد نازنین کاظمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.